Поліція вже зацікавилась: Підлітки познущалися над жінкою з інвалідністю заради "слави" в мережі (фото)

Жертва зізналася журналістам, що боїться помсти школярів і не хоче псувати відносини між жителями свого району.

"Подвиг" підлітків швидко став відомим великій кількості людей. Фото: соцмережі.

Чотири підлітка з Суффолка облили водою і закидали борошном і яйцями жінку з обмеженими можливостями, після чого виклали в Мережу фотографію з нею. Школярі явно хотіли привернути увагу, і це вдалося – тепер вони знаходяться під вартою, передають Патріоти України.

Підлітки віком від 15 до 17 років познущалися над жінкою з інвалідністю, яка відпочивала на лавці в парку Суффолка. Це ситуація могла б залишитися непоміченою, якби не популярний блогер Робін Армстронг, який опублікував зроблене школярами фото на своїй сторінці у соцмережі.

Пост Армстронга викликав бурхливий відгук у користувачів і зібрав 54 тисячі репоста. Після цього пошуками підлітків зайнялася поліція, і незабаром всі вони були заарештовані. З’ясувалося, що місцеві школярі часто збиралися в парку і тероризували місцевих жителів.

“Я уникаю парку вечорами, тому що вони збираються там о 17:00, вживають наркотики і п’ють алкоголь”, – розповіла місцева жителька.

Пост Армстронга викликав бурхливий відгук у користувачів і зібрав 54 тисячі репоста. Після цього пошуками підлітків зайнялася поліція, і незабаром всі вони були заарештовані. З’ясувалося, що місцеві школярі часто збиралися в парку і тероризували місцевих жителів.

“Я уникаю парку вечорами, тому що вони збираються там о 17:00, вживають наркотики і п’ють алкоголь”, – розповіла місцева жителька. Жертва підлітків, яка вважала за краще не називати свого імені, збирається поговорити з поліцейськими. Вона зізналася журналістам, що боїться помсти школярів і не хоче псувати відносини між жителями свого району. А значить, в кінцевому підсумку підлітки можуть уникнути покарання.

Мародерам світить до 12 років ув'язнення: Військова адміністрація Гостомеля розікрала на відбудові селища мільйони гривень - БЕБ

вівторок, 6 червень 2023, 6:20

Детективи територіального управління Бюро економічної безпеки в Київській області викрили схему привласнення бюджетних коштів посадовцями Гостомельської селищної військової адміністрації. . Як ідеться у повідомленні бюро, в 2022-2023 роках вони укла...

У Польщі екранізують в художньому фільмі діяльність улюбленої шпигунки Черчеля, котра надихнула Яна Флемінга на створення жіночого образу його бондіани

вівторок, 6 червень 2023, 6:05

Вона могла привернути до себе будь-якого чоловіка, що дуже допомагало їй у роботі. У Польщі зараз знімають фільм про неймовірне життя Кристини Скарбек, яка прославилася своїми сміливими подвигами під час Другої світової війни в окупованій нацистами Євр...