
Житель Горлівки, який воював на боці "ДНР", написав жалібний лист "меру" міста через зубожіння. Про це повідомляє сайт Gorlovka, передають Патріоти України.
Він поскаржився на те, що залишився нікому не потрібен після того, як його комісували. Тепер Сергій Уваров розраховує на патріотизм "мера".
"Я, Уваров Сергей Иванович, горловчанин, судим, пенсионер (последнее место работы "Донецкоблэнерго"), бывший "ополченец" ВС "ДНР" обращаюсь к Вам, уважаемый Иван Сергеевич с просьбой помочь мне трудоустроиться, так как имею семью (престарелую мать жены - 2400 р. пенсии, безработную жену, швею и сына четвероклассника)", - пише він.
Колишній боєць "ДНР" зазначив, що становище його сім'ї катастрофічне. В армію не беруть через папілому, яку "заробив в окопах" і за віком, а прожити на свою пенсію і пенсію тещі нереально. При цьому Уваров описав всі свої заслуги перед "ДНР".

У відповідь йому запропонували тимчасову роботу - білити бордюри, але він відмовився.

Мережа АТБ сьогодні є однією з найбільших і найвідоміших в Україні, але її назва має історичне походження, яке пов’язане зовсім не з продуктовим ритейлом, передають Патріоти України. Як зазначається в матеріалах про розвиток компанії, історія бренду по...
З 1 липня 2026 року в країнах Європейського Союзу (ЄС) набувають чинності нові жорсткі митні правила для міжнародних відправлень. За кожне комерційне відправлення та дорогі приватні подарунки запроваджується обов’язковий збір у розмірі 3 євро. Про це п...