"Положение у меня и семьи катастрофическое": Бойовик з Горлівки поскаржився на важке життя в "ДНР"

Пособник терористів написав меру окупованого міста слізний лист, у якому звинуватив Україну, яка з 2014 року "заборгувала" йому пенсію.

Бойовик "ДНР". Ілюстрація:Donbass.ua

Житель Горлівки, який воював на боці "ДНР", написав жалібний лист "меру" міста через зубожіння. Про це повідомляє сайт Gorlovka, передають Патріоти України.

Він поскаржився на те, що залишився нікому не потрібен після того, як його комісували. Тепер Сергій Уваров розраховує на патріотизм "мера".

"Я, Уваров Сергей Иванович, горловчанин, судим, пенсионер (последнее место работы "Донецкоблэнерго"), бывший "ополченец" ВС "ДНР" обращаюсь к Вам, уважаемый Иван Сергеевич с просьбой помочь мне трудоустроиться, так как имею семью (престарелую мать жены - 2400 р. пенсии, безработную жену, швею и сына четвероклассника)", - пише він.

Колишній боєць "ДНР" зазначив, що становище його сім'ї катастрофічне. В армію не беруть через папілому, яку "заробив в окопах" і за віком, а прожити на свою пенсію і пенсію тещі нереально. При цьому Уваров описав всі свої заслуги перед "ДНР".

У відповідь йому запропонували тимчасову роботу - білити бордюри, але він відмовився.

Поїла риби та ледве не потрапила на той світ: У Києві зареєстровано випадок ботулізму

четвер, 7 липень 2022, 7:29

У Києва виявили черговий випадок захворювання на ботулізм, ризик виникнення якого зростає під час війни, передають Патріоти України. За інформацією КМДА, 2 липня у Дарницькому районі столиці жінка придбала в'ялену рибу у магазині «Пчілка» за адресою ву...

"Виступив за мир, щоб потрапити на змагання на Заході": Чемпіон світу з Криму, який зрадив Україну, написав донос на свого партнера зі збірної РФ

четвер, 7 липень 2022, 0:33

Колишній чемпіон світу з шахів Сергій Карякін, який у 2009 році відмовився від громадянства України на користь російського, написав донос на свого партнера зі збірної Росії Яна Непомнящего. Непомнящий був серед провідних шахістів Росії, які в березні н...