Помер актор, який зіграв у фільмах "Термінатор" та "Гремліни"

За свою тривалу кар'єру Дік Міллер встиг знятися в більше, ніж сотні фільмів.

Актор Дік Міллер. Фото: RTE.

У Лос-Анджелесі помер актор Дік Міллер, відомий по фільму Термінатор і ряду інших стрічок. На момент смерті артисту було 90 років. Про це пише RTE, передають Патріоти України.

За свою тривалу кар'єру він встиг знятися в більш, ніж сотні фільмів. Представник актора зазначив, що він помер з природних причин. "Його почуття гумору і унікальний погляд на світ принесли йому багато друзів і шанувальників по всьому світу", - зазначили родичі покійного в офіційному зверненні.
Серед фільмів, в яких зіграв Міллер - "Термінатор", "Передмістя", "Після роботи", "Гремліни" і "Я хочу тримати тебе за руку". Роботою, яка принесла йому популярність стала стрічка "Відро крові", що вийшла в 1959 році.

Поки їхні співгромадяни вбивають українців: У Тульській області РФ обвалився під'їзд житлового будинку, є загиблі (фото)

вівторок, 7 лютий 2023, 23:15

У місті Єфремів Тульської області РФ обвалився під'їзд житлового будинку – зруйновано сім квартир, постраждало близько 10 людей. Про це повідомляють російські ЗМІ, передають Патріоти України. За попередніми даними, причиною обвалу став вибух газу в одн...

Волонтери з ГО “Важливі дії” передали на Бахмутський напрямок ще один бойовий пікап

вівторок, 7 лютий 2023, 23:02

Спеціально під потреби ЗСУ був обраний автомобіль IVECO VM90, оскільки вкрай важлива висока прохідність такого автомобіля. IVECO VM90 може використовуватися у якості командно-штабного та медичного варіанту, а також як бойова одиниця з можливістю установки