Помер актор, який зіграв у фільмах "Термінатор" та "Гремліни"

За свою тривалу кар'єру Дік Міллер встиг знятися в більше, ніж сотні фільмів.

Актор Дік Міллер. Фото: RTE.

У Лос-Анджелесі помер актор Дік Міллер, відомий по фільму Термінатор і ряду інших стрічок. На момент смерті артисту було 90 років. Про це пише RTE, передають Патріоти України.

За свою тривалу кар'єру він встиг знятися в більш, ніж сотні фільмів. Представник актора зазначив, що він помер з природних причин. "Його почуття гумору і унікальний погляд на світ принесли йому багато друзів і шанувальників по всьому світу", - зазначили родичі покійного в офіційному зверненні.
Серед фільмів, в яких зіграв Міллер - "Термінатор", "Передмістя", "Після роботи", "Гремліни" і "Я хочу тримати тебе за руку". Роботою, яка принесла йому популярність стала стрічка "Відро крові", що вийшла в 1959 році.

Чоловік на першому побаченні замовив купу їжі та втік з нею, але це був ще не кінець історії для дівчини

середа, 31 травень 2023, 23:15

Жінка залишилася з приголомшливим рахунком за вечерю після побачення наосліп. Про це пише mirror.co.uk, передають Патріоти України. Вона була спантеличена, коли її хлопець замовив додаткову їжу і заявив, що має віднести її своїм сусідам по кімнаті. Ві...

Захищав Україну ще з 2014-го: В бою з росіянами загинув відомий волонтер

середа, 31 травень 2023, 22:54

На війні з російськими окупантами загинув волонтер ГО “Мотохелп” Віталій “Lucky” Коров'яковський. Про це повідомила ГО “Мотохелп”, передають Патріоти України. Віталій Коров'яковський з початку Майдану допомогав в Червоному Хресті у складі медиків-волон...