Помер актор, який зіграв у фільмах "Термінатор" та "Гремліни"

За свою тривалу кар'єру Дік Міллер встиг знятися в більше, ніж сотні фільмів.

Актор Дік Міллер. Фото: RTE.

У Лос-Анджелесі помер актор Дік Міллер, відомий по фільму Термінатор і ряду інших стрічок. На момент смерті артисту було 90 років. Про це пише RTE, передають Патріоти України.

За свою тривалу кар'єру він встиг знятися в більш, ніж сотні фільмів. Представник актора зазначив, що він помер з природних причин. "Його почуття гумору і унікальний погляд на світ принесли йому багато друзів і шанувальників по всьому світу", - зазначили родичі покійного в офіційному зверненні.
Серед фільмів, в яких зіграв Міллер - "Термінатор", "Передмістя", "Після роботи", "Гремліни" і "Я хочу тримати тебе за руку". Роботою, яка принесла йому популярність стала стрічка "Відро крові", що вийшла в 1959 році.

З архіву ПУ. Різдво Пресвятої Богородиці: Історія свята, традиції і заборони 21 вересня, які треба знати

вівторок, 21 вересень 2021, 0:35

У 2020 році Різдво Пресвятої Богородиці святкують у понеділок, 21 вересня. На відміну від багатьох православних свят, ця дата є незмінною, передають Патріоти України. . У цей день народилася Діва Марія в сім'ї праведних Іоакима і Анни. Ця подія не було...

Щоб не дзюрили де завгодно: В Києві незвичайним чином вирішили злякати "безсоромних" чоловіків (фотофакти)

вівторок, 21 вересень 2021, 0:30

У Києві виявили креативність в боротьбі з невихованими чоловіками, які дозволяють собі мочитися на вулиці. Фото незвичайного знака опублікував Telegram-канал "Київ зараз", зазначають Патріоти України. Табличка, яка з часткою іронії попереджає про наслі...