Помер культовий радянський співак родом з Миколаївщини

Публіка полюбила Сергія Захарова за пісні "Очи черные" і "Три белых коня"

Сергій Захаров у молодості. Архівне фото.

14 лютого помер Сергій Захаров - знаменитий радянський естрадний співак і актор. Йому було 68 років, передають Патріоти України.

Артист, якого публіка полюбила за пісні "Очи черные", "Любовь, любовь", "Люблю тебя", "Белый снег", "О тебе и о себе", "Три белых коня" та інші, помер в одній з лікарень Москви від серцевої недостатності.

На початку березня у Захарова повинен був відбутися черговий концерт. Сергій Захаров народився в Миколаївській області. Був солістом Державного естрадного оркестру під керуванням Леоніда Утьосова.

У 1975 році разом з Людмилою Гурченко і Андрієм Мироновим знявся у фільмі "Небесні ластівки". У 70-х роках він вважався одним з найпопулярніших молодих виконавців радянської естради.

Захаров побував з гастролями в 43 країнах світу, включаючи Велику Британію, США, Німеччину, Італію, Іспанію та інші. Він виступав з творами Чайковського, Рахманінова, Глінки, з аріями з оперет "Маріца", "Принцеса цирку", "Сільва".
Джерело: РБК-Україна

Нова енергія: У 2023 році з'явиться перший літак на воднево-електричних двигунах

середа, 12 серпень 2020, 6:10

Замість авіагасу - паливні елементи. Перша серія льотних випробувань електричного літака, зробленого на базі турбогвинтового легкого літака бізнес-класу Piper Malibu Mirage, проводилася в аеропорту Кренфілда (Великобританія) 22-25 червня 2020 року, бул...

З архіву ПУ. Не встигла відгриміти прем'єра "Чорнобиля": Саркофаг дав тріщину, - над світом нависла нова ядерна загроза

середа, 12 серпень 2020, 5:45

Наслідки катастрофи можуть відчути навіть в Південній Каліфорнії. На Маршаллових островах дав тріщину саркофаг, який побудували американці, щоб поховати ядерні відходи після випробовувань. Зокрема, тут підривали найпотужніші в історії США водневі термо...