Помер останній педіатр: У окупованому Іловайську назріває медична катастрофа

Проблема нестачі лікарів стоїть настільки гостро, що про це вже почали говорити так звані чиновники терористичної "ДНР".
Окупований Іловайськ. Фото: соцмережі.

В окупованому бойовиками Іловайську Донецької області не залишилося жодного педіатра. Останній дитячий лікар у місті помер, а його місце так і залишилося не зайнятим. Для лікування дітей у захопленому населеному пункті терористи намагаються залучати медиків з інших міст, пишуть "Новости Донбасса", передають Патріоти України.

Проблема нестачі лікарів стоїть настільки гостро, що про це вже почали говорити так звані чиновники терористичної "ДНР". "Міністр охорони здоров'я "ДНР" Ольга Долгошапко заявила: щосереди і п'ятниці в місто приїжджають лікарі з Харцизька. Щопонеділка і вівторка вести прийом приїздять співробітники з "медичного університету ім. Горького". Невідкладну допомогу надає швидка допомога", ‒ пояснили у виданні.

Згідно з даними від 2016 року, в Іловайську проживало понад 15 000 осіб. Як відомо, бої за Іловайськ стали одними із найжорстокіших, які вела українська армія із російськими загарбниками. Спроби звільнити місто від терористів і найманців у 2014 закінчилися смертю понад 360 військових, пораненнями 400 і полоном 300 захисників України.

В «ЛНР» місцеві «козаки» заявили про можливість їх входження в структуру «Всевеликого війська Донського».

субота, 12 червень 2021, 22:50

В свою чергу ГІ «Права Справа» запевняє представників силових структур України і проросійські сили, які поки ще функціонують на теренах України, що і надалі послідовно та наполегливо буде протидіяти всіма можливими засобами спробам деструктивних антиукраї

Вата святкує День Росії? В Одесі стався потужний вибух

субота, 12 червень 2021, 22:30

У суботу, 12 червня, в Одесі стався потужний вибух на підстанції. За попередньою інформацією, НП трапилася на ПС 110/10 кВ "Артилерійська". Як повідомляють місцеві Telegram-канали, після вибуху в деяких будинках поблизу зникло світло. Причина вибуху по...