Помер відомий музикант, учасник групи "Машина времени"

Володимир Сапунов довго хворів та в останні роки пересувався в інвалідному візку.

Володимир Сапунов. Фото: соцмережі.

В ніч з 5 на 6 травня помер колишній директор і учасник групи «Машина времени» Володимир Сапунов. Про це РБК повідомив прес-секретар «Машины времени» і «Воскресенья» Антон Чернін, передають Патріоти України.

«Він хворів дуже довго, у нього було серйозне онкологічне захворювання. Володимир Борисович вже більше десяти років пересувався в інвалідному візку. Весь цей час він продовжував керувати «Машиною времени» і «Воскресеньем», - пояснив Чернін.
За його словами, від керівництва групою «Машина времени» Сапунов відійшов в кінці 2017 року, але залишився учасником групи. «Після чергового раунду боротьби з хворобою він помер», - сказав прес-секретар.
Володимир Сапунов народився в 1953 році в Краснослободську. В кінці 1960-х років грав разом з молодшим братом, музикантом Андрієм Сапуновим, в шкільній групі «Ельфи». В інтерв'ю Сапунов розповідав, що в 1970-х роках складав пісні, а потім зайнявся поезією. «Знову щось вийшло. У всякому разі довів собі, що можу і це. Багато склав в кінці 1980-х - початку 1990-х. Але знову-таки переключився на інші заняття», - говорив Сапунов.

На початку 1990-х років Сапунов працював на радіо «Максимум», керівником «Воскресенья» він став в 1993 році, «Машины времени» - в 1994 році. У 2009 році запропонував свою пісню «На парі крил» для альбому «Машины времени» під назвою «Машини не паркувати». Пісня була написана ще в 1976 році. У 2014 році Сапунов представив власний альбом «Бег in the USSR».

Британські інструктори тренуватимуть українських моряків, - посол Сіммонс

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 6:14

Інструкторська місія Orbital, дію якої в Україні було продовжено до 2023 року, відтепер здійснюватиме також військову морську підготовку українських військовослужбовців. Про це повідомила посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс. . "Великим до...

У Києві встановили дизайнерський "сміттєвий павільйон" (фото)

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 5:48

У Києві на Чоколівці встановили павільйон для сортування сміття із компостером. Про це пише The Village. Зазначається, що проєкт Trash Pavilion розробила архітектурна студія Formografia під час воркшопу із зміни публічного простору Чоколівки. У павільй...