Помер відомий український поет

Після тяжкої хвороби у віці 77 років помер Роман Кудлик, повідомляють Патріоти України.

Роман Михайлович Кудлик відомий поет, колишній редактор літературного журналу "Дзвін". Член Національної спілки письменників України. Народився 4 травня 1941 року у місті Ярослав, Польща. 1945-го переїхав разом із сім'єю переїхав до Дрогобича.

У 1958 році закінчив середню школу в Дрогобичі. Працював електриком на нафтопереробному заводі. Потім, в редакції районної газети "Ленінський шлях" у місті Комарне на Львівщині. 1964-го закінчив філологічний факультет Львівського університету. Працював у редакції журналу "Жовтень", нині "Дзвін". У 2001 став головним редактором видання.

Лауреат Львівської обласної премія імені Олександра Гаврилюка та літературної премії імені Василя Мисика за цикл поезій "Нічне збирання винограду". Жив у Львові. Парастас за покійним відбудеться завтра о 20.00 у Храмі пресвятої Трійці на вул. Тершаковців.

Кабмін виплатить компенсації частині українців у розмірі від 10 до 16 тисяч грн: Хто може розраховувати на допомогу

четвер, 30 березень 2023, 11:28

В Україні держава виплачує компенсації роботодавцям, які працевлаштовують певні категорії громадян, зокрема, внутрішніх переселенців, передають Патріоти України. За словами міністерки економіки України Юлії Свириденко, планується збільшення компенсації...

Не менше 5200 гривень! 600 тис. українців чекає підвищення пенсії: Кому пощастить

четвер, 30 березень 2023, 9:59

Пенсії в Україні знову підвищать українцям. Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що підвищення виплат для пенсіонерів, які продовжують працювати, торкнеться близько 600 тисяч українців, передають Патріоти України. "У квітні буде проведений ав...