Померти, щоб "воскреснути": Заморожених в рідкому азоті людей "повернуть до життя" через 50 років

Вчені вважають, що процеси старіння і смерть скоро перестануть бути для людства проблемою.

Ілюстрація: ЗМІ

Керівник Інституту кріоніки в Мічигані Денніс Ковальськи вважає, що першу заморожену в рідкому азоті людину вчені зможуть повернути до життя в наступні 50-100 років, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

"Учёные из Института крионики считают, что пребывание в крайне низких температурах и практически полная остановка процессов жизнедеятельности позволят проводить эффективную терапию стволовыми клетками и проводить "омоложение" организма в течение всего срока "хранения" в криогенной камере.

В данный момент в камерах Института крионики уже находятся 160 умерших пациентов, согласившихся на заморозку вместо традиционных видов захоронения. При этом, по словам Ковальски, в будущем станет возможно не только "хранение" и омоложение людей разного возраста, но и реанимация умерших естественной смертью. Ключевая технология, по данным учёного, разрабатывается на основе стволовых клеток.

Однако крионика - удовольствие не из дешёвых. За каждого "замороженного" при -196 градусах по Цельсию человека в Институте крионики просят $28 тыс., а сам процесс по заморозке и разморозке отдельных человеческих органов ещё ни разу не увенчался успехом".

В Італії знайшли тіло 23-річної українки, яку міг вбити її власний бойфренд

середа, 1 лютий 2023, 23:00

Українка родом з Чернівців Яна Малайко, якій було всього 23 роки, зникла в Італії. Там вона проживала останніх 8 років разом зі своїм хлопцем з Молдови, який на 10 років від неї старший. Ім'я чоловіка – Дмитро Стратан. ЗМІ констатували, що правоохоронц...

Садистка не була вихователем офіційно: Нові подробиці скандалу зі знущанням над дитиною на Київщині

середа, 1 лютий 2023, 21:53

Стали відомі нові подробиці жахливого випадку на Київщині, де в одному з опікунських закладів Фастівського району 51-річна жінка, яка виконувала обов’язки виховательки, познущалась з 9-річної дівчинки, передають Патріоти України. Нагадаємо, як повідоми...