Померти, щоб "воскреснути": Заморожених в рідкому азоті людей "повернуть до життя" через 50 років

Вчені вважають, що процеси старіння і смерть скоро перестануть бути для людства проблемою.

Ілюстрація: ЗМІ

Керівник Інституту кріоніки в Мічигані Денніс Ковальськи вважає, що першу заморожену в рідкому азоті людину вчені зможуть повернути до життя в наступні 50-100 років, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

"Учёные из Института крионики считают, что пребывание в крайне низких температурах и практически полная остановка процессов жизнедеятельности позволят проводить эффективную терапию стволовыми клетками и проводить "омоложение" организма в течение всего срока "хранения" в криогенной камере.

В данный момент в камерах Института крионики уже находятся 160 умерших пациентов, согласившихся на заморозку вместо традиционных видов захоронения. При этом, по словам Ковальски, в будущем станет возможно не только "хранение" и омоложение людей разного возраста, но и реанимация умерших естественной смертью. Ключевая технология, по данным учёного, разрабатывается на основе стволовых клеток.

Однако крионика - удовольствие не из дешёвых. За каждого "замороженного" при -196 градусах по Цельсию человека в Институте крионики просят $28 тыс., а сам процесс по заморозке и разморозке отдельных человеческих органов ещё ни разу не увенчался успехом".

Не дозволили перетнути кордон: Блогерку Раміну Есхакзай не пустили в Україну

неділя, 3 липень 2022, 12:59

Відома українська блогерка Раміна Есхакзай довгий час перебувала за кордоном. Судячи з її Instagram-блогу, там вона займалася зйомкою випусків для YouTube-каналу "Ходят слухи", передають Патріоти України. Ще в червні Раміна анонсувала своє повернення н...

Не доїхав: Партизани в Мелітополі "вклали на бік" ворожий бронепоїзд з боєприпасами

неділя, 3 липень 2022, 10:54

Російські окупанти планували пустити з окупованого Криму на територію окупованої Запорізької області потяг, але передумали. Також в них не вийшло возити зброю з Крима до Мелітополя, бо на заваді стали місцеві партизани. Про це повідомив міський голова ...