Понад 7 тис. років! Археологи знайшли найдавніший храм Перської затоки

У Кувейті археологи знайшли найдавніший храм Перської затоки віком понад 7 тис. років. Другий найстаріший храм у регіоні на кілька тисяч років молодший, повідомляють Патріоти України.

Храм виявили на території поселення кінця VI тисячоліття до нашої ери у пустелі Аль-Суджіда. "Це прямокутна будівля з нішею, яка симетрично розташована в одній зі стін. У ніші знайдено залишки печі, заповненої попелом. Будівля оточена круговою стіною, що є типовим для культових споруд у доісторичних спільнотах цього регіону", - розповів керівник експедиції професор Петро Білінські з Варшавського університету.

Керівник розкопок говорить, що знайдена споруда архітектурно дуже схожа на храм в Еріду на півдні Месопотамії. Це теж доводить, що знахідка колись була культовим об'єктом.

За припущенням Білінські, храм збудувала таємнича цивілізація Убайда. Вважається, що вона виникла в Месопотамії і домінувала на сусідні регіони. Її присутність простежується на всьому Близькому Сході.

Удар по Криму? ДАЛІ БУДЕ! Від ДЖАНКОЯ ДО КЕРЧІ треба евакуюватися.

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:37

Про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року. Про звільнення Криму на Херсонщини, та про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року . 00:00 - що сталося на аеродромі Саки біля селища Новофедорівка 9 с...

Зрив обміну військовополонених і російські ІПСО: нові подробиці звільнення омбудсменки Денісової.

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:12

Розхитування теми бранців – елемент інформаційно-психологічної спецоперації кремля. Обстріл росіянами колонії в Оленівці, де утримували полонених "азовців", – невипадковість. Так само, як і "злив" у мережу відео з кастрацією та вбивством українського в...