Порошенко розповів, чи оголошуватиме мобілізацію в Україні

Президент Петро Порошенко підкреслив, що оголошуватиме мобілізацію лише у разі відкритої масштабної наземної агресії РФ проти України. Про це він сказав під час зустрічі з професорсько-викладацьким складом та студентами Тернопільської області, повідомляють Патріоти України.

«Теперішня ситуація, яка є в країні, повністю контрольована. Наші Збройні сили, інші силові підрозділи здатні забезпечити безпеку громадян», - заявив він. «Ми не будемо оголошувати мобілізації, якщо не відбудеться відкритої масштабної наземної агресії РФ проти України. Тоді, – у мене всі укази про мобілізацію заготовлені і ми не будемо бігати, шукати і питати дозволів», - додав президент.

Нагадаємо, після нападу Росії на українські кораблі в районі Керченської протоки з 26 листопада на 30 діб запроваджено воєнний стан у 10 областях України, розташованих уздовж російського кордону і придністровської ділянки українсько-молдовського кордону, а також уздовж узбережжя Чорного та Азовського морів.

Скільки років нашій Землі: Вчені стверджують, що відповідь не така очевидна, як здається

понеділок, 6 лютий 2023, 9:55

Питання, скільки років планеті Земля, може здатися досить простим. Вважають, що нашій планеті близько 4,5 млрд років. Але чим більше проводиться досліджень із цього приводу, тим хибніше виглядає згадана цифра. Тепер вчені не виключають, що планета може...

Жахливий землетрус у Туреччині: Відео зафіксувало, як житлова багатоповерхівка впала за секунду

понеділок, 6 лютий 2023, 8:37

На півдні Туреччини вночі стався землетрус магнітудою 7,8 балів. Епіцентр був за 37 км від населеного пункту з мільйоном жителів на глибині 10 км. На ранок 6 лютого зросла кількість жертв потужного землетрусу в Туреччині. На цей час відомо, що загинули...