"Послання з паралельної реальності": Австрійська газета рекламує відпочинок в окупованій Ялті

Так сьогодні виглядає окупована Ялта (фото Twitter RoksolanaToday&Крим)Посол України в Австрії Олександр Щерба висловив протест австрійському виданню Die Presse, яке опублікувало матеріал про туристичну привабливість окупованої Ялти.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

Посол написав відповідь на статтю під назвою "Ялта: улюблене місце заможних росіян", опубліковану виданням 3 липня. Його позицію газета надрукувала у сьогоднішньому номері.

"Такий собі красивий опис туристичних приваб окупованого Криму, де чомусь зовсім не згадується, як на півострові розбудовують похмуру поліцейську державу, і як кожен день там затримують кримських татар, і як кінорежисер та дисидент Олег Сенцов був там засуджений на 20 років, і як анексія Криму фактично розв'язала криваву війну на Сході Європи", - наголошує український дипломат.

Він називає статтю "посланням з паралельної реальності".

"Так, ми дуже раді за "заможних росіян". Так, море там дійсно тепле. Так, кипариси та акації там дійсно красиві. Так, Pelmeni (так насправді пишеться це слово) там смачні. І так, Крим – це дійсно гарне місце, яке раніше було варте подорожі. Раніше, але не зараз", - зауважує Щерба.

За його словами, зміст статті вірний, але меседж – політично хибний, особливо "в рік, коли Австрія на офіційному рівні згадує гітлерівську анексію".

"Писати про Крим у спокусливих тонах, не згадуючи, про кримінальне провадження і можливо заборону на в’їзд в Україну, які тягне за собою в’їзд до Криму через російську територію – не просто помилково, але й безвідповідально. Особливо для „Die Presse", солідного поважного видання, яке відоме своїм ґрунтовним та виваженим підходом до подій в Україні", - підкреслив дипломат

"Ніколи не продам": Олег Блохін розповів, які суми пропонували за його "Золотий м'яч"

субота, 23 жовтень 2021, 12:07

Легендарний «динамівець», а також колишній тренер збірної України Олег Блохін відверто розповів про те, скільки пропонували за «Золотого м'яча», який завоював за підсумками 1975 року. «Пропонували великі суми. І не один раз. І зараз пропонують. Суми на...

Місія "Артеміда": Американці знову летять до Місяця, перший пуск - за кілька місяців

субота, 23 жовтень 2021, 11:43

Перший непілотований випробувальний політ ракети-носія Space Launch System (SLS) і космічного корабля Orion до орбіти Місяця в рамках програми "Артеміда" запланований на лютий 2022 року, зазначають Патріоти України. Про це заявив керівник програми Arte...