Поспішайте смакувати! Вчені розповіли, від якої небезпечної хвороби може захистити жменя ягід

Антиоксиданти, відомі як антоціани, що забарвлюють плоди у різні кольори, покращують міцність артерій, знижують артеріальний тиск та зменшують запалення. На це вказує огляд 25 досліджень, у яких розглядався зв'язок між споживанням антоціанів та ризиком серцевих хвороб, повідомляють Патріоти України.

Одне з цих досліджень вказує на те, що 16% смертей, пов'язаних з хворобами серця, у розвинених країнах викликані саме низьким рівнем споживання фруктів. Інші – доводять, що нездорова дієта є головною причиною таких смертельних випадків у всьому світі.

Результати, що отримали учені із Університету Східної Англії під час огляду цих досліджень, показали, що 1-2 порції чорниці, малини чи полуниці на день забезпечує організм достатньою кількістю антоціанів. Це може знизити ризик серцевих захворювань. Утім, антоціани більш сильно впливають на організми молодих людей, аніж на людей поважного віку. Учені вважають, що такий ефект ці речовини викликають шляхом зміни рівня бактерій у кишечнику людей. Потрібно провести додаткові дослідження, щоб точно з'ясувати це.

Працював в одному з місцевих ресторанів: У Польщі за дивних обставин загинув 28-річний українець з Тернополя

понеділок, 24 січень 2022, 14:29

У місті Лодзь у Польщі за нез'ясованих обставин помер 28-річний українець. Юрій Шляхтин був родом з Тернополя і в Польщі працював кухарем в одному з місцевих ресторанів. Деталі повідомили в ТСН, передають Патріоти України. Обставини смерті українця не ...

Не повернувся додому: На Рівненщині 17-річний хлопець кинувся під колеса поїзда та загинув на місці

понеділок, 24 січень 2022, 14:27

У неділю ввечері, 23 січня, на залізничній станції Дубно на Рівненщині 17-річний хлопець кинувся на рейки перед локомотивом. Попри сигнали та екстрене гальмування машиніста, уникнути зіткнення не вдалося і підліток загинув на місці. Про це повідомила п...