Поспішайте смакувати! Вчені розповіли, від якої небезпечної хвороби може захистити жменя ягід

Антиоксиданти, відомі як антоціани, що забарвлюють плоди у різні кольори, покращують міцність артерій, знижують артеріальний тиск та зменшують запалення. На це вказує огляд 25 досліджень, у яких розглядався зв'язок між споживанням антоціанів та ризиком серцевих хвороб, повідомляють Патріоти України.

Одне з цих досліджень вказує на те, що 16% смертей, пов'язаних з хворобами серця, у розвинених країнах викликані саме низьким рівнем споживання фруктів. Інші – доводять, що нездорова дієта є головною причиною таких смертельних випадків у всьому світі.

Результати, що отримали учені із Університету Східної Англії під час огляду цих досліджень, показали, що 1-2 порції чорниці, малини чи полуниці на день забезпечує організм достатньою кількістю антоціанів. Це може знизити ризик серцевих захворювань. Утім, антоціани більш сильно впливають на організми молодих людей, аніж на людей поважного віку. Учені вважають, що такий ефект ці речовини викликають шляхом зміни рівня бактерій у кишечнику людей. Потрібно провести додаткові дослідження, щоб точно з'ясувати це.

Чому Україна залишилась без власного ракетного озброєння

четвер, 1 грудень 2022, 13:40

Чи вдається московитам їх тактика примусу українців до переговорів через виморожування. 01:50 Чи вдається московитам їх тактика примусу українців до переговорів через виморожування. 06:45 Чи вистачить у московитів ракет до весни? . 08:45 Чи є в України...

Нова фаза війни: як змінюватиметься театр бойових дій узимку

четвер, 1 грудень 2022, 13:35

Якщо спочатку Кремль ставив за мету знищення української державності, то зараз у Москві говорять про необхідність поступок чи компромісів з боку офіційного Києва. Тим самим визнаючи українську державність. Останніми днями все частіше звучать заяви про ...