Пост Макаревича про ідіотизм і Медведєва розбурхав соцмережі

Співак відзначив слабкість позиції російської влади в питанні корупції прем'єр-міністра.

Андрій Макаревич. Фото: styler.rbc.uaРосійський музикант, лідер групи "Машина часу" Андрій Макаревич обурився реакцією влади на розслідування Фонду боротьби з корупцією про нерухомості прем'єра Дмитра Медведєва. На своїй сторінці Facebook співак заявив, що його та інших громадян Росії просто тримають за ідіотів, повідомляють Патріоти України.

Російська влада замість того, щоб розбити аргументи авторів розслідування про корупцію прем'єр-міністра Дмитра Медведєва, спростовують його тим, що політик Олексій Навальний перебуває під слідством.

"Я середньостатистичний споживач інформації. Нам показують фільм про Медведєва. І вся інформація начебто аргументована. Що чекає в цьому випадку людина від влади у відповідь? Що пан Навальний нас дезінформує, а насправді все так-то і так-то. І тоді протест в'яне, уражений доводами. Що нам говорять? Що все це нісенітниця, а Навальному вірити не можна, так як він сам під слідством", — написав Андрій Макаревич.

"Це відповідь? Я розумію, що ми всі ідіоти, але щоб настільки?" —обурився музикант. Варто відзначити, користувачі соцмережі підтримали головний посил Макаревича, про що свідчить кількість лайків і репостов. Пост сподобався 3 тисяч осіб, близько 220 — поділилися на своїх сторінках.

Невелика перерва: Коли чекати наступну магнітну бурю і як до неї підготуватися

вівторок, 3 жовтень 2023, 14:58

У понеділок, 2 жовтня, закінчилася магнітна буря, тому багато метеочутливих людей краще почуватимуться. Проте, вже 5 жовтня очікується нова фаза, передають Патріоти України. У цей період багато людей можуть відчувати запаморочення, нудоту, головний біл...

Які авто з пробігом купують українці на внутрішньому ринку - підсумки вересня

вівторок, 3 жовтень 2023, 14:47

В Україні за вересень збільшилися продажі нових і вживаних автомобілів. Експерти назвали найпопулярніші марки та моделі авто з пробігом на внутрішньому ринку. Про церозповіли в Інституті досліджень авторинку, передають Патріоти України. Найпопулярнішим...