Постава Кабміну: ​Українців штрафуватимуть за проживання не за місцем прописки

Знятися з попереднього місця реєстрації можна буде одночасно з реєстрацією на новому.

Ілюстрація: ЖЖ

Громадяни України, які не проживають за своїм офіційним місцем реєстрації понад 30 днів, повинні "прописатися" за новим місцем перебування. За невиконання такої норми спочатку попередять, а потім під час кожного виявлення порушення накладатимуть штрафи в 17-51 грн, передають Патріоти України.

Такі норми визначає постанова Кабінету міністрів №207 від 2 березня 2016 року, підписана екс-прем'єром Арсенієм Яценюком. Згідно з новаціями, функції реєстрації передали з Державної міграційної служби місцевим органам влади. Людина, який виписалася з попереднього місця проживання, повинна зареєструватися за новим місцем протягом 30 днів. Також потрібна реєстрація для тих людей, які виїхали з дому більш ніж на місяць на навчання, роботу тощо. Знятися з попереднього місця реєстрації можна буде одночасно з реєстрацією на новому.

Прийшов у доброму гуморі: Розповіли про останні миті життя кандидата в нардепи, застреленого на Миколаївщині

середа, 17 липень 2019, 22:17

Його колеги переконані, що Василь Мосякін не міг накласти на себе руки. На це не було навіть натяків. Кандидат у нардепи Василь Мосякін, якого у Первомайську знайшли з простреленими грудьми, перед смертю випивав. Охоронці підприємства, де загиблий був ...

Добре, що ще нафарбовані вуса не повисмикували: На Луганщині пікетували концерт Зіброва на підтримку спонсора терористів "ЛНР"

середа, 17 липень 2019, 21:53

Місцеві активісти нагадали Павлу Зіброву, що гроші, попри всі прислів'я, все ж таки пахнуть. Пахнуть кров"ю замордованих терористами "ЛНР" українських патріотів. "У Старобільську на Луганщині під час концерту Зіброва на підтримку кандидата в депутати п...