
У російському Орлі вихованки соціально-реабілітаційного центру для неповнолітніх побили 12-річну дівчинку і змусили вибачатися на колінах, повідомляють Патріоти України з посиланням на телеграм-канал Mash.
Так, це сталося 9 січня ввечері. 15-літніх Лізу, Настю і Машу розлютило те, що Влада розповіла вихователям про те, що вони вночі фотографувалися голими. Після недовгих роздумів дівчинки обрали для кривдниці міру покарання за її вчинок.
На опублікованих кадрах підлітки б'ють ридаючу Владу зі словами, що, "якщо вона ще раз відкриє рота в їхній бік", на дівчинку чекає покарання.
Нині прокуратура перевіряє центр, а вихованки, які побили Владу, вже виключені із закладу. Місцеві співробітники правоохоронних органів почали перевірку, повідомляє Life.ru.
"Троє неповнолітніх дівчаток, які завдавали удари неповнолітній, рішенням Залізничного районного суду Орла поміщені в ЦВСНП при УМВС Росії по Орловській області строком до 30 діб", - прокоментували у відомстві.
Франківський районний суд Львова відмовив ПриватБанку у стягненні заборгованості з клієнтки та частково задовольнив її зустрічний позов. Суд зобов'язав банк скасувати кредитний борг в 142,7 тис. грн, що виник внаслідок дій шахраїв, повернути списані ко...
Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 100 гривень. Головна зміна — на зворотному боці купюри над зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився напис: «Слава Україні! Героям слава!», зазнача...