
Російське місто Мурманськ потопає в смітті: відходи розкладаються прямо на вулицях, а в дворах будинків стоять розбиті та покинуті машини. Це одне з найбільш "вимираючих" міст РФ - з 1991 року населення тут зменшилася на 37,5%. Про це написав російський блогер Ілля Варламов у своєму блозі на LiveJournal, повідомляють Патріоти України.
"Саме місто потопає в смітті. Комунальне господарство розвалене, міський транспорт розвалений, народ біжить", - написав він. За словами Варламова, перспективне в Мурманську риболовецьке ремесло навмисне знищується. "Правила вилову постійно посилюються, за браконьєрство (навіть мимовільне, коли в сіті потрапила пара рибин забороненої до вилову породи) періодично не просто штрафують, а садять в колонію суворого режиму", - заявив блогер.

Місцеві жителі, за словами Варламова, вже звикли до такої ситуації в місті і навіть активно її захищають. "Я до сих пір не можу повірити в те, що відбувається. Ну не буває так, щоб столиця багатою на природні ресурси області так виглядала. Щоб Місто-Герой було завалений сміттям. Щоб красивий "Русский Север" покидали люди. Може бути, Мурманськ дійсно хтось прокляв? " - підсумував Варламов.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...