
Російське місто Мурманськ потопає в смітті: відходи розкладаються прямо на вулицях, а в дворах будинків стоять розбиті та покинуті машини. Це одне з найбільш "вимираючих" міст РФ - з 1991 року населення тут зменшилася на 37,5%. Про це написав російський блогер Ілля Варламов у своєму блозі на LiveJournal, повідомляють Патріоти України.
"Саме місто потопає в смітті. Комунальне господарство розвалене, міський транспорт розвалений, народ біжить", - написав він. За словами Варламова, перспективне в Мурманську риболовецьке ремесло навмисне знищується. "Правила вилову постійно посилюються, за браконьєрство (навіть мимовільне, коли в сіті потрапила пара рибин забороненої до вилову породи) періодично не просто штрафують, а садять в колонію суворого режиму", - заявив блогер.

Місцеві жителі, за словами Варламова, вже звикли до такої ситуації в місті і навіть активно її захищають. "Я до сих пір не можу повірити в те, що відбувається. Ну не буває так, щоб столиця багатою на природні ресурси області так виглядала. Щоб Місто-Герой було завалений сміттям. Щоб красивий "Русский Север" покидали люди. Може бути, Мурманськ дійсно хтось прокляв? " - підсумував Варламов.
На фронті в Україні загинув литовський доброволець, ексгравець ФК "Судува" Ігнас Кайлюс. Про повідомили у Фейсбуці Memorial - International Volunteers of Ukraine, передають Патріоти України з посиланням на LRT. . "Наш дорогий брат із Литви, який був в...
Крім гробниць ранньодинастичного періоду, на цій ділянці розташоване додинатисчне кладовище. У Єгипті археологи виявили гробниці, вік яких сягає 5 тисяч років, що може змінити уявлення про найраніші етапи розвитку архітектури пірамід. Така знахідка, пр...