Потопає в смітті: Мережу шокували фото російського міста

Відходи розкладаються прямо на вулицях, а в дворах будинків стоять розбиті та покинуті машини.

Фото: ЖЖ

Російське місто Мурманськ потопає в смітті: відходи розкладаються прямо на вулицях, а в дворах будинків стоять розбиті та покинуті машини. Це одне з найбільш "вимираючих" міст РФ - з 1991 року населення тут зменшилася на 37,5%. Про це написав російський блогер Ілля Варламов у своєму блозі на LiveJournal, повідомляють Патріоти України.

"Саме місто потопає в смітті. Комунальне господарство розвалене, міський транспорт розвалений, народ біжить", - написав він. За словами Варламова, перспективне в Мурманську риболовецьке ремесло навмисне знищується. "Правила вилову постійно посилюються, за браконьєрство (навіть мимовільне, коли в сіті потрапила пара рибин забороненої до вилову породи) періодично не просто штрафують, а садять в колонію суворого режиму", - заявив блогер.

Місцеві жителі, за словами Варламова, вже звикли до такої ситуації в місті і навіть активно її захищають. "Я до сих пір не можу повірити в те, що відбувається. Ну не буває так, щоб столиця багатою на природні ресурси області так виглядала. Щоб Місто-Герой було завалений сміттям. Щоб красивий "Русский Север" покидали люди. Може бути, Мурманськ дійсно хтось прокляв? " - підсумував Варламов.

Нещасна втратила забагато крові: На Сумщині чоловік напоїв жінку та зґвалтував до смерті (фото)

вівторок, 25 січень 2022, 19:29

Під Сумами 45-річний чоловік після вживання алкоголю зі своєю 53-річною знайомою скористався її безпорадним станом і зґвалтував, після чого залишив помирати. Про це 25 січня передали в прес-службі Сумської обласної прокуратури, передають Патріоти Украї...

У це важко повірити! Археологи виявили стародавній череп зі слідами хірургічної операції - йому більше 2000 років

вівторок, 25 січень 2022, 18:44

Американські вчені та археологи зробили сенсаційне відкриття, яке повністю перевернуло уявлення про давню медицину. Як повідомляє видання Express, в одному з черепів перуанського воїна виявили металеву пластину та сліди хірургічної операції, передають ...