
У мережі з’явилося фото однієї з лікарняних палат у Києві, повідомляють Патріоти України.
Тріснуті стіни, стеля, що обвалюється, відсутність розеток і оголені дроти - неповний перелік «комфорту» для хворих. Примітно, що палата призначена для пацієнтів після реанімації.

«БСП..особистий привіт Уляні Супрун і всьому уряду !! Вам не соромно? Подивіться де і як лежать люди після реанімації. Вітчиму погано стало, він АТОшник, повернувся додому з контузією, впав, крововилив в мозок», – підписала фото Анна Осипова.

«Комфортабельність» палати обурила користувачів Фейсбук. «Жах !!! Анюта, на жаль, напевно їм не соромно. Ми їздимо в неврологію на Богатирську, там дітки лежать … А таргани вдень бігають по палатах, як ніби вони там теж лікуються», «У такій палаті лежить боєць АТО, який перед вихідними, затяжними потрапив по швидкої», «Тварюки!», «Який жах! Цікаво, чи керівництво лікарні щось робило, щоб було краще?! Це головний лікар мав би зробити ті фото і лист прохання до місцевої влади, до Супрун, до депутатів», «У цих мразей сорому немає», – коментують користувачі соцмережі.

У французькому курортному місті Біарріц на південному заході країни сталася трагедія — частина скелястого узбережжя біля маяка обвалилася просто в море, передають Патріоти України. У момент обвалу під урвищем перебували троє дайверів — двоє чоловіків і...
Франція переживає одну з найпотужніших хвиль спеки за всю історію спостережень. Середа стала найспекотнішим днем, коли-небудь зафіксованим у країні, передають Патріоти України. Через аномально високі температури вода в річках Рона та Сена настільки наг...