Потужний удар: Бійці ЗСУ кількома пострілами знищили техніку окупантів на Донбасі (відео)

Українські військові 54-ої бригади підбили КамАЗ з зенітною установкою російських окупаційних військ на Донбасі, повідомляють Патріоти України.

Також під гнів наших захисників потрапили два автомобілі проросійських бойовиків, які регулярно підвозили останнім боєприпаси. Відповідне відео поширив фонд "Повернись живим".

"Ці хлопці будуть знищувати будь-яку ворожу техніку і силу, навіть дозволену Мінськими домовленостями. Все, що буде загрожувати їхньому життю та життю їх побратимів", – зазначили у повідомленні.

Якісну розвідку вдалось провести завдяки сучасному безпілотнику, який дає змогу коректувати вогонь і "побачити переляканого терориста, як в кінці цього відео".

Зелений водень з сонячної енергії: Багатообіцяючі технології виробництва екологічного палива, - вчені

понеділок, 26 жовтень 2020, 8:50

При подальшому зниженні вартості електролізерів і сонячних панелей, LCOH «електролізного водню» може скоротитися до 3,76 долара США за кілограм водню, підрахували автори. "Исследовательская группа из Утрехтского университета в Нидерландах сравнила две ...

"Давай за мною": Шпіц спробував потягти за собою товстого кота і розвеселив мережу (відео)

понеділок, 26 жовтень 2020, 8:30

Незважаючи на маленький розмір, шпіци вважають себе хоробрими собаками, здатними на будь-який, навіть самий безстрашний, вчинок. Так, чарівний песик з цього ролика вирішив потягти кота за хвіст у сусідню кімнату, проте трохи переоцінив свої сили, пере...