Потужний удар: Бійці ЗСУ кількома пострілами знищили техніку окупантів на Донбасі (відео)

Українські військові 54-ої бригади підбили КамАЗ з зенітною установкою російських окупаційних військ на Донбасі, повідомляють Патріоти України.

Також під гнів наших захисників потрапили два автомобілі проросійських бойовиків, які регулярно підвозили останнім боєприпаси. Відповідне відео поширив фонд "Повернись живим".

"Ці хлопці будуть знищувати будь-яку ворожу техніку і силу, навіть дозволену Мінськими домовленостями. Все, що буде загрожувати їхньому життю та життю їх побратимів", – зазначили у повідомленні.

Якісну розвідку вдалось провести завдяки сучасному безпілотнику, який дає змогу коректувати вогонь і "побачити переляканого терориста, як в кінці цього відео".

Хіти тижня. ​Зірка "Кварталу" розповіла про втрату двох дітей

четвер, 9 квітень 2020, 18:30

Дві вагітності Олени Кравець перервалися, плоди завмирали на одному і тому ж терміні. Зірка «Кварталу» Олена Кравець, яка пережила розрив зі старшою дочкою, вперше розповіла про сімейну трагедію. Вона шокувала відвертим зізнанням про втрату дітей, пові...

Різниця - в днях: Вчені назвали головну відмінність коронавірусу від грипу

четвер, 9 квітень 2020, 17:58

Вчені назвали головну відмінність коронавірусу від грипу. Як встановили американські вчені, хворий на грип в середньому заражає одного-двох людей. У той же час хворий на коронавірусну інфекцію - двох-трьох чоловік, передають Патріоти України. Обидва за...