Потужний удар: Бійці ЗСУ кількома пострілами знищили техніку окупантів на Донбасі (відео)

Українські військові 54-ої бригади підбили КамАЗ з зенітною установкою російських окупаційних військ на Донбасі, повідомляють Патріоти України.

Також під гнів наших захисників потрапили два автомобілі проросійських бойовиків, які регулярно підвозили останнім боєприпаси. Відповідне відео поширив фонд "Повернись живим".

"Ці хлопці будуть знищувати будь-яку ворожу техніку і силу, навіть дозволену Мінськими домовленостями. Все, що буде загрожувати їхньому життю та життю їх побратимів", – зазначили у повідомленні.

Якісну розвідку вдалось провести завдяки сучасному безпілотнику, який дає змогу коректувати вогонь і "побачити переляканого терориста, як в кінці цього відео".

Кожен другий їде через Польщу: У ДПСУ розкрили нову статистику і вказали на проблеми на кордоні

п’ятниця, 26 червень 2026, 9:50

Половина всього пасажиропотоку через державний кордон України нині припадає саме на напрямок до Польщі. Про це повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко, передають Патріоти України. За його словами, близько 50% усіх громадя...

Не лише штраф: Що буде, якщо не прийти до ТЦК після отримання повістки

п’ятниця, 26 червень 2026, 8:30

В Україні під час дії воєнного стану військовозобов’язані громадяни можуть отримати повістку від ТЦК кількома способами. Що буде, якщо проігнорувати повістку, і який загрожує штраф 2026 року? Детальніше про це розповіли у Харківському ТЦК та СП, переда...