
Днями підрозділ Нацгвардії на Донбасі знищив бронемашину окупантів. Військові розповіли подробиці операції. Під час розвідувального польоту безпілотного літального апарату було виявлено місце дислокації бойової техніки ворога, яка почала вести вогонь по українських підрозділах, з посиланням на штаб ООС у Facebook, повідомляють Патріоти України.
За словами бійця з позивним "Шторм", терористи постійно проявляють активність по всій лінії зіткнення. "Нашим завданням було знайти бронегрупу, одна з машин якої відкрила вогонь по наших позиціях. Після відкриття вогню в небо було піднято безпілотник для виявлення ББМ противника. Підрозділ БПЛА одразу передав нам інформацію... В той день і погода зіграла на руку, і розрахунки були проведені точно та швидко. Відстань до цілі близько 2 км. Ми працювали не по позиціях, а по техніці, яку вони задіяли проти нас, і ми її знищили", - розповів військовий.
В Україні фіксують зміну поведінки диких лисиць — тварини дедалі менше бояться людей і можуть підходити дуже близько, а інколи навіть брати їжу з рук, передають Патріоти України. Фахівці пояснюють це одразу кількома факторами. Зокрема, через заборону п...
Голова «Укренерго» Віталій Зайченко заявив, що в липні та серпні в Україні можливі тимчасові відключення електроенергії тривалістю до п’яти годин, передають Патріоти України. За його словами, основними причинами потенційних обмежень можуть стати тривал...