
4 січня ужгородка Анастасія Файкова розповіла про інцидент, який стався з нею в електропоїзді в селі Мирча, повідомляють Патріоти України.
Наголошується, що на одній із зупинок, коли люди почали проходити в електропоїзд, а двері ще не закрилися, на транспорт впала високовольтна лінія.
"То що це було страшно - це дуже м'яко сказано. Повалив дим і двері зачинили, люди залишилися заручниками. Розпочався Армагеддон - било настільки гучно, що здавалося, що я в центрі смерчу. Іскрило по всіх вагонах, ці 20 хвилин здавалися вічністю, я просто в шоці", - обурюється дівчина.
Користувачі розділили обурення дівчини і відзначили, що подібна ситуація далеко не перша: "Фільм жахів просто"; "Це жах. Немає слів"; "Якщо не вбивають голодом, так таким способом"; "А покарають якогось нещасного електрика"; "Добре, що люди залишилися живими"; "Це не перший випадок".


Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...