"Повалив дим - і двері зачинили, люди залишилися заручниками": На Закарпатті на електричку впав високовольтний провід

4 січня ужгородка Анастасія Файкова розповіла про інцидент, який стався з нею в електропоїзді в селі Мирча, повідомляють Патріоти України.

Наголошується, що на одній із зупинок, коли люди почали проходити в електропоїзд, а двері ще не закрилися, на транспорт впала високовольтна лінія.

"То що це було страшно - це дуже м'яко сказано. Повалив дим і двері зачинили, люди залишилися заручниками. Розпочався Армагеддон - било настільки гучно, що здавалося, що я в центрі смерчу. Іскрило по всіх вагонах, ці 20 хвилин здавалися вічністю, я просто в шоці", - обурюється дівчина.

Користувачі розділили обурення дівчини і відзначили, що подібна ситуація далеко не перша: "Фільм жахів просто"; "Це жах. Немає слів"; "Якщо не вбивають голодом, так таким способом"; "А покарають якогось нещасного електрика"; "Добре, що люди залишилися живими"; "Це не перший випадок".

Лідера мітингувальників затримали ще до початку акції: Під стінами Ради сталася сутичка між ФОПами і поліцією (фото)

четвер, 23 вересень 2021, 11:45

У столиці в четвер, 23 вересня, на площі перед Верховною Радою проходить мітинг підприємців. Станом на 10:30 на акцію зібралися близько 400 осіб, повідомляють Патріоти України. Мітинг мав розпочатися о 10:00, але мітингувальники почали приходити ще о 9...

Оце "покращення"? Ціни на популярний в Україні продукт можуть злетіти на 25%

четвер, 23 вересень 2021, 11:29

До кінця 2021 року популярний серед українців продукт - хліб - може подорожчати від 5 до 25%. Про це заявив голова Комітету економістів України Андрій Новак, передають Патріоти України. Він назвав причини подорожчання хліба: зростання цін на сировину і...