"Повний нуль": Стало відомо, як друг Путіна відмив купу грошей на Кримському мосту

Завдяки найдешевшому проекту, який вибрали для будівництва мосту через Керченську протоку, один із друзів президента Росії - олігарх Аркадій Ротенберг - отримав багато грошей. Про це заявив відомий мостобудівник, автор двох українських проектів мосту через Керченську протоку Георгій Росновський, повідомляють Патріоти України.

За його словами, об'єкт побудований погано і неякісно. "Думаю, що на будівництві Керченського мосту в Росії відмили величезну кількість грошей. Тому й вибрали найдешевший із проектів, а грошей в нього вклали величезну кількість", — зазначив він і звернув увагу на те, хто був підрядником будівництва.

Так, за словами Георгія Росновського, компанію "Стройгазмонтаж" пов'язують із близьким другом російського президента Володимира Путіна олігархом Аркадієм Ротенбергом. "Як фахівці-мостобудівники вони — нуль", — сказав мостобудівник.

Георгій Росновській не береться прогнозувати, скільки простоїть міст через Керченську протоку, оскільки особисто він проект не бачив, а судити за телевізійною картинкою складно: "Але можу сказати, що міст побудований погано і неякісно. По ньому поки не дозволяють рух вантажівок, пускають тільки легкові автомобілі".

Джерело: Факты

Батьки мають знати, хто шастає поряд! В Україні з'явився реєстр педофілів: Яка інформація міститься в ньому

четвер, 28 жовтень 2021, 6:30

В Україні з'явився реєстр педофілів. На даному етапі він уже запущений та наповнюється, але працює у тестовому режимі. Наразі до реєстру вже внесено дані про 171 громадянина. Усі вони раніше притягувалися до кримінальної відповідальності за такі злочин...

Незважаючи на рекордний врожай: В Україні дорожачатиме гречка, експерти розповіли на скільки

четвер, 28 жовтень 2021, 5:45

Всі ми, відвідуючи магазини та ринки, бачимо, що ціни на харчові продукти постійно зростають. Це стосується не лише м'яса чи сирів, а й різних круп, найбільш популярних серед малозабезпечених українців. Зокрема, суттєво подорожчала гречка, зазначають П...