"Пожизненно отсидит в Российской Федерации": На що буде схожий третій термін Януковича за версією соцмереж

Частину користувачів соцмереж рішення суду цілком задовольнило, але далеко не усіх.

Оболонський районний суд Києва понад півтора року розглядав справу Януковича і 24 січня нарешті виніс свій вирок. Екс-"гаранта" визнали винним у державній зраді і пособництві в веденні агресивної війни і заочно засудили до 13 років в'язниці. Сам Янукович в суді під час оголошення вироку не був присутній навіть по відеозв'язку. Якщо вірити його адвокатам, всьому виною травма, отримана в листопаді минулого року під час невдалої гри в теніс. Незважаючи на те, що Янукович навряд чи в найближчому майбутньому повернеться з російської еміграції, частину користувачів соцмереж рішення суду цілком задовольнило, зазначають Патріоти України.

Інші вважали 13 років в'язниці занадто м'яким покаранням для Януковича. Нагадаємо, що сторона звинувачення просила для нього 15 років позбавлення волі - максимально можливий термін за інкриміновані йому статті.

Втім, частина користувачів припустили, що якщо вирок відносно Януковича все-таки приведуть у виконання, то він, з огляду на вік зрадника батьківщини, буде рівносильний довічному ув'язненню.

Інші задалися питанням: так, вирок винесено, а що далі? Віктор Федорович в Росії, а то і зовсім на лікуванні десь далеко в невідомій клініці, і повертатися поки не збирається.


Вчені назвали кілька нових ознак смертельної форми COVID-19

середа, 12 серпень 2020, 11:58

Йдеться про п`ять біомаркерів, які виявили в крові людини. Тяжкість захворювання і ризик смерті від китайського коронавірусу можна визначити за аналізом крові. До такого висновку дійшли вчені з Університету Джорджа Вашингтона, які провели дослідження з...

Хіти тижня. Навпроти церкви: Парочка на Закарпатті зайнялася сексом, стоячи серед вулиці (відео 16+)

середа, 12 серпень 2020, 11:00

Чоловік і жінка, очевидно, були нетверезі. У Хусті Закарпатської області пара зайнялася сексом, притулившись до будівлі місцевої ветаптеки, що навпроти церкви, передають Патріоти України. Жвава траса і купа свідків поряд парочку не бентежили. Відео пер...