"Пожизненно отсидит в Российской Федерации": На що буде схожий третій термін Януковича за версією соцмереж

Частину користувачів соцмереж рішення суду цілком задовольнило, але далеко не усіх.

Оболонський районний суд Києва понад півтора року розглядав справу Януковича і 24 січня нарешті виніс свій вирок. Екс-"гаранта" визнали винним у державній зраді і пособництві в веденні агресивної війни і заочно засудили до 13 років в'язниці. Сам Янукович в суді під час оголошення вироку не був присутній навіть по відеозв'язку. Якщо вірити його адвокатам, всьому виною травма, отримана в листопаді минулого року під час невдалої гри в теніс. Незважаючи на те, що Янукович навряд чи в найближчому майбутньому повернеться з російської еміграції, частину користувачів соцмереж рішення суду цілком задовольнило, зазначають Патріоти України.

Інші вважали 13 років в'язниці занадто м'яким покаранням для Януковича. Нагадаємо, що сторона звинувачення просила для нього 15 років позбавлення волі - максимально можливий термін за інкриміновані йому статті.

Втім, частина користувачів припустили, що якщо вирок відносно Януковича все-таки приведуть у виконання, то він, з огляду на вік зрадника батьківщини, буде рівносильний довічному ув'язненню.

Інші задалися питанням: так, вирок винесено, а що далі? Віктор Федорович в Росії, а то і зовсім на лікуванні десь далеко в невідомій клініці, і повертатися поки не збирається.


"Це висновок лікарів": Віталій Капранов назвав причину раптової смерті свого 56-річного брата-близнюка

четвер, 18 квітень 2024, 15:27

Український письменник та публіцист Віталій Капранов назвав причину смерті свого 56-річного брата-близнюка Дмитра, який пішов з життя 16 квітня, передають Патріоти України. Раптова смерть Дмитра Капранова стала справжнім шоком для українського суспільс...

Де і ким працюють українські біженці у Латвії: Оприлюднено офіційні дані

четвер, 18 квітень 2024, 14:58

З початку цього року в Латвії як працівники офіційно було зареєстровано 8700 громадян України. Про це із посиланням на Центральне статистичне управління країни пише Baltijas Balss, передають Патріоти України. Найчастіше громадяни України працюють у про...