Працюють сапери: До Києва спробували відправити вибуховий "презент"

Житель Львівської області намагався переслати "Новою поштою" протипіхотну міну до Києва, заявила 30 грудня у Facebook прес-служба департаменту цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації, повідомляютьПатріоти України.

"29 грудня о 13.20 надійшло повідомлення, що в місті Комарно Городоцького району у відділенні "Нової пошти" по вулиці Січових Стрільців, 12 житель села Березец Городоцького району здав на відправку в місто Київ предмет, схожий на протипіхотну міну", – сказано в повідомленні. Співробітники поштового відділення повідомили про подію в поліцію. Сапери вилучили предмет. Проводяться слідчі дії.

Хіти тижня. "Все в го*не и моче, отношение к пациенту - пи**ец! Су*а, нет слов!": Киянин шокував розповіддю про реалії коронавірусної лікарні

четвер, 29 жовтень 2020, 3:00

У Києві пацієнтів з коронавірусом лікують у лікарні в жахливих умовах з антисанітарією та неналежним ставленням медичного персоналу до хворих. Також мають місце інциденти з крадіжками медичного обладнання. Про ситуацію в інфекційному відділенні клінічн...

Хіти тижня. "Земля тряслась - як наші груди, змішались у купу коні, люди ...": В Одесі сталося криваве "побоїще" (відео)

четвер, 29 жовтень 2020, 2:00

Інцидент стався в кафе "Фанконі". Як видно на кадрах, спочатку почалася бійка між хлопцями, в ній брали участь і дівчата. У бійку втрутилися поліцейські. В результаті інциденту щонайменше в одного з учасників було сильно розбите обличчя.