
Представник спеціальної моніторингової місії ОБСЄ став винуватцем автомобільної аварії в центрі окупованого Донецька, повідомляють Патріоти України.
"У Ворошиловському районі Донецька працівник місії ОБСЄ спровокував дорожньо-транспортну пригоду. Автомобіль Toyota Land Cruiser 200, за кермом якого перебував іноземець, рухався по проспекту 25-річчя РЧСА з боку вулиці Артема в напрямку вул. Постишева та здійснив зіткнення з Nissan, що їхав назустріч", - йдеться у повідомленні так званого МВС "республіки".
Зазначається, що порушнику загрожує штраф або позбавлення права керування транспортним засобом на термін до одного року."Це далеко не перший подібний інцидент, спровокований працівниками спостережної місії ОБСЄ. З початку роботи в "ДНР" їхній транспорт уже сім разів брав участь у дорожньо-транспортних пригодах. Лише за сім місяців поточного року іноземці вже чотири рази скоювали ДТП", - сказано у повідомленні.
У мережі з'явилися фотографії й дані жінки, в яку в'їхав представник ОБСЄ. Наталія Волкова занесена в базу "Миротворця" як затятий поплічник терористів "ДНР".



Китайські автовиробники продовжують активно зміцнювати свої позиції на європейському ринку. За даними Bloomberg, їхня частка серед продажів нових автомобілів у Європі вперше перевищила 10%, що стало історичним досягненням для брендів із Китаю, передают...
Вік в сучасній війні давно перестав бути перепоною для виконання задач і побудови кар'єри в армії. Досвід, вміння керувати процесами та технічна грамотність цінуються не менше за високу фізичну витривалість, передають Патріоти України. Про те, які вака...