Православ'я, ТБ чи армія: Стало відомо, кому більш за все довіряють росіяни (статистика)

Оприлюднені дані свідчать про деградацію, страх та духовне загнивання.

"Всероссийский центр изучения общественного мнения (ВЦИОМ) выяснил, какие структуры вызывают наибольшее доверие у россиян; на первом месте рейтинга оказалась армия.

“Наибольшую поддержку и одобрение деятельности, по сравнению с другими, наши сограждане по-прежнему выказывают армии (87,0%), а также Русской православной церкви (71,9%), средствам массовой информации (65,4%)”, — говорится в исследовании.

Как выяснили социологи, меньше всего жители страны доверяют судебной системе (37,2%), оппозиции (37%) и правоохранительным органам (31,4%)."

Повз цей пост я, звісна річ, пройти не зміг, ось що скажу.

Перше - армія: чому вона на першому місці?

Ось чому: огидне принижене життя, нікому не потрібне та безперспективне; тому ("пофрейду") і підтримують найсильнійших, тобто озброєних головорізів, та їм глибоко начхати що вони будуть робити, на лугандоні, в Сирії, де завгодно.

Друге - Церква російська:

За останні десять років Гундяєв спромігся її повністю згнобити, хоча ще є поодинокі випадки здорового глузду. Чого ж скрепи, які до тих своїх церков самі не ходять, називають себе вірною паствою?

Бо їм треба десь у залишках свого нікчемного мозоку знайти для себе хоч якесь виправдання, інколи ще мабуть мучать докори сумління, та кирило тут як тут: "святі скрепи, слухайте мене, ви найсвятіші, ви обрані!"

Слухають, хоч у самого кирила підтримка пастви менш 17%. От такі ненадійні парафіяни.

Їдемо далі.

Третє - ТV:

Що тут сказати, російське телебачення об'єднує "велич армії" та "святість скреп". Як наслідок - суцільна деградація, та духовне загнивання..... "держитесь там", скрепи... якщо ще можете, звісно.

Щиро ваш, о.Лука.


Опублікував: Лука Радванський

Суд виніс вирок ще одному судді-зраднику із Криму

понеділок, 27 січень 2020, 21:28

Зараз на стадії досудового розслідування перебуває понад 300 справ за фактом державної зради суддів. Святошинський районний суд Києва визнав винним суддю Ялтинського міського суду Криму в державній зраді, засудивши його до 12 років в'язниці. Про це пов...

Проти вірян ПЦУ: На Київщині священик УПЦ МП виставив біля церкви охорону

понеділок, 27 січень 2020, 21:16

Люди кажуть, що храм охороняють люди у бронежилетах. На Київщині священик церкви Московського патріархату довів до розпачу родину українського кіборга. Він відмовився служити панахиду за загиблим воїном, а матір бійця вигнав з церкви. Крім того, назвав...