Православ'я, ТБ чи армія: Стало відомо, кому більш за все довіряють росіяни (статистика)

Оприлюднені дані свідчать про деградацію, страх та духовне загнивання.

"Всероссийский центр изучения общественного мнения (ВЦИОМ) выяснил, какие структуры вызывают наибольшее доверие у россиян; на первом месте рейтинга оказалась армия.

“Наибольшую поддержку и одобрение деятельности, по сравнению с другими, наши сограждане по-прежнему выказывают армии (87,0%), а также Русской православной церкви (71,9%), средствам массовой информации (65,4%)”, — говорится в исследовании.

Как выяснили социологи, меньше всего жители страны доверяют судебной системе (37,2%), оппозиции (37%) и правоохранительным органам (31,4%)."

Повз цей пост я, звісна річ, пройти не зміг, ось що скажу.

Перше - армія: чому вона на першому місці?

Ось чому: огидне принижене життя, нікому не потрібне та безперспективне; тому ("пофрейду") і підтримують найсильнійших, тобто озброєних головорізів, та їм глибоко начхати що вони будуть робити, на лугандоні, в Сирії, де завгодно.

Друге - Церква російська:

За останні десять років Гундяєв спромігся її повністю згнобити, хоча ще є поодинокі випадки здорового глузду. Чого ж скрепи, які до тих своїх церков самі не ходять, називають себе вірною паствою?

Бо їм треба десь у залишках свого нікчемного мозоку знайти для себе хоч якесь виправдання, інколи ще мабуть мучать докори сумління, та кирило тут як тут: "святі скрепи, слухайте мене, ви найсвятіші, ви обрані!"

Слухають, хоч у самого кирила підтримка пастви менш 17%. От такі ненадійні парафіяни.

Їдемо далі.

Третє - ТV:

Що тут сказати, російське телебачення об'єднує "велич армії" та "святість скреп". Як наслідок - суцільна деградація, та духовне загнивання..... "держитесь там", скрепи... якщо ще можете, звісно.

Щиро ваш, о.Лука.


Опублікував: Лука Радванський

Хіти тижня. Бог не допоміг: У Росії розкрили містичну таємницю епохальної невдачі на рідному полі з футболістами збірної України

субота, 24 серпень 2019, 17:30

Неймовірний гол Андрія Шевченка на останніх хвилинах матчу у Лужниках поставив "хрест" на надіях зарозумілого сусіда. Напередодні московські медіа на всі лади розповідали як "обкатають" "хохлов" та всіляко тролили "перехваленого" Шевченка. Колишній пре...

"Путін х**ло": У Києві ветерани АТО заспівали для президента Росії (відео)

субота, 24 серпень 2019, 16:58

Колони ветеранів, що марширували по центру Києва, "передали привіт" Володимиру Путіну. Колони ветеранів, що марширували по центру Києва, "передали привіт" президенту Росії Володимиру Путіну, скандуючи знамениту кричалку харківських футбольних уболіваль...