Правозахисник розповів, як змусити шляховиків не класти асфальт у сніг

В саркастичній манері експерт пропонує ввести в Україні новий календар.

Про проблему украдання асфальту в Україні пише у своєму блозі правозахисник Вадим Володарський, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Очередной раз сегодня видел, как кладут асфальт … ну, не в снег, он в том месте убран, да и температура плюсовая. Но в лужи. И я понял, что нужно сделать для улучшения состояния наших дорог.

Украине нужен новый Календарь! По которому Новый год будут отмечать не 1 января, а 1 июля. И тогда, если выделенные деньги нужно срочно освоить в конце года, это будет не ноябрь и декабрь, а май и июнь. И тогда асфальт точно не будут класть в снег, и с гораздо меньшей вероятностью – под дождем.

Другого способа бороться с таким «ремонтом» (практикуемым у нас всегда и при дабой власти) я не вижу…
А пока этого не произошло – отвечаем на вопросы: «Зачем в городе джип?»"

Не ведіться! Просять номер карти для "виплат" за вакцинацію: Українцям розсилають повідомлення нібито від "МОЗ"

понеділок, 6 грудень 2021, 12:45

Голова МОЗ Віктор Ляшко повідомив, що від імені міністерства надсилають українцям інформацію з проханням надіслати номер карти. Ніби-то для отримання 1000 гривень за повний курс щеплення. Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на брифінг міністра, ...

Скандальна Ле Пен висловилася про членство України в НАТО і заявила, що спочатку треба звідти вигнати Туреччину

понеділок, 6 грудень 2021, 12:29

Глава французької ультраправої партії "Національне об’єднання" і одна з фаворитів президентських перегонів Марін Ле Пен вважає, що НАТО в його нинішньому вигляді не здатний приймати нових членів. Про це вона сказала в інтерв’ю польській газеті Rzeczpos...