Правозахисник розповів, як змусити шляховиків не класти асфальт у сніг

В саркастичній манері експерт пропонує ввести в Україні новий календар.

Про проблему украдання асфальту в Україні пише у своєму блозі правозахисник Вадим Володарський, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Очередной раз сегодня видел, как кладут асфальт … ну, не в снег, он в том месте убран, да и температура плюсовая. Но в лужи. И я понял, что нужно сделать для улучшения состояния наших дорог.

Украине нужен новый Календарь! По которому Новый год будут отмечать не 1 января, а 1 июля. И тогда, если выделенные деньги нужно срочно освоить в конце года, это будет не ноябрь и декабрь, а май и июнь. И тогда асфальт точно не будут класть в снег, и с гораздо меньшей вероятностью – под дождем.

Другого способа бороться с таким «ремонтом» (практикуемым у нас всегда и при дабой власти) я не вижу…
А пока этого не произошло – отвечаем на вопросы: «Зачем в городе джип?»"

В Ірландії 8-річна українка отримала до 70 ножових поранень, її матір знайшли непритомною

четвер, 29 вересень 2022, 9:38

У притулку для біженців з України у селі Клеркасл в Ірландії стався кривавий інцидент. Там виявили 8-річну українку з численними ножовими пораненнями. Її 40-річна мати лежала поруч без свідомості. Обох у критичному стані доправили до лікарні. Обставини...

Йодид калію проти радіації: Як діє, чи правда захищає і коли треба пити

четвер, 29 вересень 2022, 7:23

Поки українці жартують про оргію на Щекавиці в разі ядерного удару по Києву, світ закликає не ставитись легковажно до загрози застосування ядерної зброї проти нашої держави. Ймовірність такого розвитку подій оцінюють по-різному, проте всі сходяться на ...