Президента США поставили на місце: На готелі Trump International з’явилася проекція-напис "брудна діра" (відео)

11 січня на зустрічі із сенаторами Дональд Трамп назвав "брудними дірами" африканські країни, звідки до США приїжджають мігранти. Відповідь на обурливий вчинок президента не забарилася.
Напис на готелі Трампа. Фото: скріншот з відео.

Увечері в суботу, 13 січня, на готелі Trump International у Вашингтоні з’явилася проекція з зображеннями емодзі і словом «shithole», інакше «брудна діра», передають Патріоти України.

Трамп особисто поки жодним чином не відреагував на напис. Автор проекції — журналіст Робін Белл, який нерідко влаштовує подібні акції. У серпні 2017 року він організував проекцію на фасаді готелю Trump SoHo у Нью-Йорку. На проекції президент Росії Володимир Путін говорив Трампу: «Радий допомогти, бро!».

Хіти тижня. Жити по-новому: Українців чекає новий тарифний удар вже у квітні

понеділок, 22 січень 2018, 14:00

Тарифи на газ, гарячу воду та опалення можуть вирости ще мінімум на 20%. Уже в середині весни український уряд перегляне тарифи на газ, а слідом за цим можуть вирости тарифи на гарячу воду і опалення, повідомляють Патріоти України. Згідно з чинною пост...

Якою буде весна в Україні: Синоптики озвучили перший прогноз

понеділок, 22 січень 2018, 13:55

Весна в Україну у 2018 році може прийти рано – на це може вплинути аномально тепла зима. Таку думку озвучив директор Українського гідрометцентру Микола Кульбіда, повідомляють Патріоти України. "В середньому, кліматична температура підвищується кілька д...