Президента США поставили на місце: На готелі Trump International з’явилася проекція-напис "брудна діра" (відео)

11 січня на зустрічі із сенаторами Дональд Трамп назвав "брудними дірами" африканські країни, звідки до США приїжджають мігранти. Відповідь на обурливий вчинок президента не забарилася.
Напис на готелі Трампа. Фото: скріншот з відео.

Увечері в суботу, 13 січня, на готелі Trump International у Вашингтоні з’явилася проекція з зображеннями емодзі і словом «shithole», інакше «брудна діра», передають Патріоти України.

Трамп особисто поки жодним чином не відреагував на напис. Автор проекції — журналіст Робін Белл, який нерідко влаштовує подібні акції. У серпні 2017 року він організував проекцію на фасаді готелю Trump SoHo у Нью-Йорку. На проекції президент Росії Володимир Путін говорив Трампу: «Радий допомогти, бро!».

Хіти тижня. "Фашистские пида...сы угнетают наших товарищей в Киеве": Російський рокер брудно вилаявся на адресу українців (відео)

понеділок, 23 липень 2018, 20:00

Вадим Самойлов також спробував переконати своїх слухачів, нібито військові РФ у Сирії захищають кордони "русского мира". Екс-соліст російської рок-групи «Агата Крісті» Вадим Самойлов на одному з концертів в Мурманську до Дня рибалки заявив зі сцени, що...

У Росії чоловік жорстоко вбив українку

понеділок, 23 липень 2018, 19:32

Після скоєння злочину вбивця застрелився сам. У Росії, в Підмосков'ї, чоловік застрелив громадянку України. Це сталося в приватному будинку в селищі Калінінець Наро-Фомінського району, передають Патріоти України. . Місцевий житель після скоєння вбивст...