Президента США поставили на місце: На готелі Trump International з’явилася проекція-напис "брудна діра" (відео)

11 січня на зустрічі із сенаторами Дональд Трамп назвав "брудними дірами" африканські країни, звідки до США приїжджають мігранти. Відповідь на обурливий вчинок президента не забарилася.
Напис на готелі Трампа. Фото: скріншот з відео.

Увечері в суботу, 13 січня, на готелі Trump International у Вашингтоні з’явилася проекція з зображеннями емодзі і словом «shithole», інакше «брудна діра», передають Патріоти України.

Трамп особисто поки жодним чином не відреагував на напис. Автор проекції — журналіст Робін Белл, який нерідко влаштовує подібні акції. У серпні 2017 року він організував проекцію на фасаді готелю Trump SoHo у Нью-Йорку. На проекції президент Росії Володимир Путін говорив Трампу: «Радий допомогти, бро!».

"Волю Надії Савченко": На Майдан підтримати нардепку завітала "вражаюча" кількість прихильників (фотофакти)

неділя, 22 квітень 2018, 22:10

Мабуть, на такий "успіх" організатори не розраховували, хоча соцопитування чітко показує, якою народною підтримкою "льотчиця" тішиться наразі. А відразу після звільнення її підтримувало близько 40% українців. Закономірний фінал... У Києві на Майдані Не...

Під носом у генпрокурора: Біля будинку Луценка активісти влаштували пікнік (фото, відео)

неділя, 22 квітень 2018, 21:59

Ініціаторами флешмобу стали члени партії "Рух нових сил". У неділю, 22 квітня, до будинку генпрокурора Юрія Луценка у село Стоянка автопробігом прибули активісти і провели під житлом глави ГПУ флешмоб. Після цього учасники акції влаштували на цьому ж ...