Президента США поставили на місце: На готелі Trump International з’явилася проекція-напис "брудна діра" (відео)

11 січня на зустрічі із сенаторами Дональд Трамп назвав "брудними дірами" африканські країни, звідки до США приїжджають мігранти. Відповідь на обурливий вчинок президента не забарилася.
Напис на готелі Трампа. Фото: скріншот з відео.

Увечері в суботу, 13 січня, на готелі Trump International у Вашингтоні з’явилася проекція з зображеннями емодзі і словом «shithole», інакше «брудна діра», передають Патріоти України.

Трамп особисто поки жодним чином не відреагував на напис. Автор проекції — журналіст Робін Белл, який нерідко влаштовує подібні акції. У серпні 2017 року він організував проекцію на фасаді готелю Trump SoHo у Нью-Йорку. На проекції президент Росії Володимир Путін говорив Трампу: «Радий допомогти, бро!».

Хіти тижня. Теракт інсценували? Ще одна приголомшлива версія подій у Керчі

понеділок, 22 жовтень 2018, 22:30

Ймовірно, нападник був не один. Куди зникла решта і чому про це мовчать - наводить на думку, що теракт був організований російськими спецслужбами. Російський журналіст Сергій Асланян вказав на ряд підозрілих аспектів офіційної версії нападу студента Вл...

Нехай ворог лусне від люті: ЗСУ під Донецьком вивісили прапор ФК "Динамо" (відео)

понеділок, 22 жовтень 2018, 22:04

За своїм стратегічним значенням це місце є продовженням аеропорту і головною висотою, що відкриває шлях до окупованого Донецька. На позиції "Шахта" в місті Красногорівка бійці Збройних сил України (ЗСУ) вивісили прапор київського футбольного клубу "Дин...