
Російські окупаційні сили заборонили підлеглим користуватися мобільними телефонами. Окрім того, військових на окупованих територіях також обмежили у користуванні соцмережами. Так, вони не можуть публікувати фото у соцмережах, заявив представник прес-служби Міністерства оборони України Дмитро Гуцуляк під час брифінгу, повідомляють Патріоти України.
Таким чином російське окупаційне командування намагається запобігти витоку інформації про злочинну діяльність кадрових російських військовослужбовців в окупованому Донецьку та Луганську.
Їм заборонено розміщувати будь-які фотографії, що мають стосунок до військової служби. Окрім того, так зване вище командування забороняє користуватися мобільними телефонами на територіях військових частин та під час несення служби.
Всі виявлені пристрої мають бути вилучені або знищені, а їхніх власників направлятимуть до так званих органів державної безпеки окупантів, – повідомляють у Міноборони. Окрім того, керівництво ФСБ Росії активізувало роботу щодо кадрових змін у так званих "міністерствах державної безпеки" проросійських бойовиків. Причина проста – не можуть вропатися із розкраданнями та контрабандою.
В Україні змінюються правила поповнення рахунків готівкою через платіжні термінали. Уже з 26 червня користувачам доведеться проходити додаткову процедуру підтвердження під час кожної операції. передають Патріоти України. Згідно з новими вимогами, перед...
Проблеми з паливом у РФ набирають обертів. Омська, Саратовська, Іркутська та Новосибірська області оголосили про ліміти на відпуск бензину й дизеля, пояснюючи це зростанням попиту та необхідністю контролювати ситуацію на ринку, передають Патріоти Украї...