
Російські окупаційні сили заборонили підлеглим користуватися мобільними телефонами. Окрім того, військових на окупованих територіях також обмежили у користуванні соцмережами. Так, вони не можуть публікувати фото у соцмережах, заявив представник прес-служби Міністерства оборони України Дмитро Гуцуляк під час брифінгу, повідомляють Патріоти України.
Таким чином російське окупаційне командування намагається запобігти витоку інформації про злочинну діяльність кадрових російських військовослужбовців в окупованому Донецьку та Луганську.
Їм заборонено розміщувати будь-які фотографії, що мають стосунок до військової служби. Окрім того, так зване вище командування забороняє користуватися мобільними телефонами на територіях військових частин та під час несення служби.
Всі виявлені пристрої мають бути вилучені або знищені, а їхніх власників направлятимуть до так званих органів державної безпеки окупантів, – повідомляють у Міноборони. Окрім того, керівництво ФСБ Росії активізувало роботу щодо кадрових змін у так званих "міністерствах державної безпеки" проросійських бойовиків. Причина проста – не можуть вропатися із розкраданнями та контрабандою.
Під час риболовлі нерідко трапляються карасі або коропи з червоними плямами, припухлостями чи навіть невеликими виразками на тілі. Такий улов викликає занепокоєння у багатьох рибалок, адже не завжди зрозуміло, чи безпечно вживати таку рибу в їжу. Фахів...
Пенсіонери, які виїхали з тимчасово окупованих територій або перебувають за кордоном, мають дотримуватися певних вимог для отримання українських виплат. Головна умова - підтвердження того, що ви не отримуєте пенсію від органів окупаційної влади. Про це...