"Прячут, как могут": Окупанти пішли на нову підлість на Донбасі

Російські окупаційні сили заборонили підлеглим користуватися мобільними телефонами. Окрім того, військових на окупованих територіях також обмежили у користуванні соцмережами. Так, вони не можуть публікувати фото у соцмережах, заявив представник прес-служби Міністерства оборони України Дмитро Гуцуляк під час брифінгу, повідомляють Патріоти України.

Таким чином російське окупаційне командування намагається запобігти витоку інформації про злочинну діяльність кадрових російських військовослужбовців в окупованому Донецьку та Луганську.

Їм заборонено розміщувати будь-які фотографії, що мають стосунок до військової служби. Окрім того, так зване вище командування забороняє користуватися мобільними телефонами на територіях військових частин та під час несення служби.

Всі виявлені пристрої мають бути вилучені або знищені, а їхніх власників направлятимуть до так званих органів державної безпеки окупантів, – повідомляють у Міноборони. Окрім того, керівництво ФСБ Росії активізувало роботу щодо кадрових змін у так званих "міністерствах державної безпеки" проросійських бойовиків. Причина проста – не можуть вропатися із розкраданнями та контрабандою.

Готуйтеся! Наталка Діденко розповіла, коли Україну накриє спека

п’ятниця, 26 червень 2026, 6:51

Наприкінці тижня в Україну прийде хвиля сильної спеки, яка охопить більшість регіонів країни. Температура повітря місцями сягатиме +35…+37°С. Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко у проєкті "Тепер головне" на Еспресо, передають Патріоти України....

Блекаут і паливна криза в Криму: Все дорожчає, закриваються аптеки та магазини, люди люди змітають товари з полиць

п’ятниця, 26 червень 2026, 6:24

Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...