Про футболістів, які допомагають українській армії на Донбасі: "Люди віддають своє життя, а у них немає нормального взуття", - екс-голкіпер "Шахтаря"

Ян Лаштувка

Колишній воротар «Шахтаря» і «Дніпра» розповів спортивному журналісту Андрію Сеньківу про українських футболістів, гроші, війну, допомогу армії, політику і багато іншого, зазначають Патріоти України.

"Мене здивувало, яка форма у військових, у що вони одягнені. Зозуля показував фотографії – це просто нереально. Люди віддають своє життя, а у них немає нормального взуття. Роман питав у команди, хто може дати тренувальну форму, тому що військовим нічого одягти.

Для мене Роман – справжній патріот України. Він ніколи не займався створенням фондів, ніколи не хотів, щоб його носили на руках. В один день подумав – і почав робити. Він збирав гроші, ліки, форму, створив свій фонд.

А є такі футболісти, які їздили в зону АТО, щоб просто сфоткатись. Вони нічим не допомогли – робили фото і їхали. Якщо спортсмен каже, що в Україні зараз все добре і немає війни, то це дивно.

Інша справа – в усьому світі. Дійсно вже немає ніякої інформації про те, що в Україні йде війна. Все стихло – люди думають, що все добре. Але це ж не так.

Я розмовляв з друзями з Донецька і України. Кажуть, що два дні тиша, а потім знову починають стріляти. Ніхто не знає, скільки людей там вмирає", – каже голкіпер.

Перший серійний електромобіль світу з батареєю CATL третього покоління, Zeekr 001, приємно здивував реальним запасом ходу

вівторок, 6 червень 2023, 4:20

Zeekr почав комплектувати свій електроседан 001 батареями CATL CTP 3.0 Qilin, що дозволили запропонувати запас ходу понад 1000 км. Але насправді пробіг виявився ще більшим — 1032 км. Таку далекобійність продемонструвала версія Zeekr 001 WE, яка 1 червн...

Усе за планом? Роспропагандист порівняв Шебекіно зі знищеним Росією Грозним і заговорив про панічні настрої

вівторок, 6 червень 2023, 3:40

Одіозний російський пропагандист Олександр Сладков порівняв місто Шебекіно Бєлгородської області із чеченським містом Грозний, яке російська окупаційна армія знищила у 90-х роках. Також він поскаржився на мародерство серед місцевих мешканців, передають...