Про те, що збирається на фронт, нікому не повідомив: На Івано-Франківщині люди на колінах прощалися з 19-річним контрактником-добровольцем ООС

Десятки священиків і тисячі земляків зібралися, щоб попрощатися востаннє з юним розвідником ЗСУ.

7 березня, в місті Калуш Івано-Франківської області відбулося урочисте прощання з українським воїном Богданом Гаврилівом.

Богдан Миронович Гаврилів, 20.04.1999 року народження, солдат, розвідником-дальномерщик 1-го батальйону 80-ї окремої десантно-штурмової бригади. Загинув 4 березня в результаті мінометного обстрілу поблизу села Лебединське Волноваського району Донецької області.

Десятки священиків і тисячі городян і побратимів зібралися в палаці культури "Мінерал", щоб попрощатися востаннє з розвідником. Траурна процесія вирушила до пагорба, де в церкві Стрітення Господнього відбулося останнє прощання з 19-річним Богданом Гавриліва.

Він самостійно прийняв рішення укласти контракт з ЗСУ, нікому про це не повідомивши. Просто рвався захищати країну, кажуть побратими.

"У пам'яті рідних, друзів і колег залишиться щирим, люблячим, надійним і впевненим. Мріяв зробити кар'єру в спорті ", - йдеться в повідомленні місцевого видання "Галицкий корреспондент".

Науковці розповіли в як людське око сприйматиме кольорову палітру Марса, з огляду на відмінність з умовами Землі

вівторок, 26 вересень 2023, 4:15

Ми зовсім по іншому бачили б кольори на інших планетах, хоча наш мозок і намагався б їх адаптувати. Про це свідчить нове дослідження. . Людський мозок демонструє дивовижну здатність адаптуватися до різних умов освітлення, подібно до початкової дезоріє...

Найстаріший завод Європи та втіха польських королів. Як в Дрогобичі котре сторіччя поспіль видобувають "біле золото" (відео)

вівторок, 26 вересень 2023, 3:25

У Дрогобичі на Львівщині близько 700 років виготовляють сіль за старовинною технологією. Солеварний завод у місті зʼявився ще в 1390 роках, сьогодні його працівники намагаються зберегти унікальне автентичне підприємство. . Щомісяця завод виробляє близ...