
Глава окупаційної "влади" Криму Сергій Аксьонов зізнався, що частина мобільних електрогенераторів, переданих в користування півострова, були вкрадені або використовувалися не за призначенням. Про це повідомляють місцеві ЗМІ, передають Патріоти України.
За словами Аксьонова, ФСБ і МВС вже доручили провести відповідну перевірку. "Двадцять вісім електрогенераторів вже повернуто, чотири з них були продані. Заарештовано кілька людей у цій справі", - сказав він.
Крім того, частина генераторів виявилася в користуванні у приватних компаній, хоча обладнання призначалося для лікарень і пологових будинків. "Ті, хто відповідав за розподіл техніки, віддавали їх своїм друзям і знайомим", - констатував Аксьонов.
Всього, за його словами, Крим отримав 1,4 тисячі дизельних електрогенераторів і 13 мобільних газотурбінних електростанцій потужністю 22 МВт кожна.
Як Карпати, так і Одеса – напрямки-лідери для літнього відпочинку. Це спонукає реагувати і ринок праці – щоліта сектор сезонної роботи тут очікувано активізується. Найзатребуванішими вакансіями літа-2026 є продавець, водій та вантажник, хоча південь ни...
Українці мають щомісяця передавати покази лічильника електроенергії, навіть якщо тимчасово не проживають у квартирі чи будинку або взагалі не користуються електрикою. У разі відсутності змін слід надавати ті самі цифри, що й попереднього місяця. Якщо ц...