Продали та роздали знайомим: У Криму окупанти розікрали подарунки для пологових будинків і лікарень

За словами Сергія Аксьонова, ФСБ і МВС вже доручили провести відповідну перевірку.

Сергій Аксьонов. Фото: ghall.com.ua.

Глава окупаційної "влади" Криму Сергій Аксьонов зізнався, що частина мобільних електрогенераторів, переданих в користування півострова, були вкрадені або використовувалися не за призначенням. Про це повідомляють місцеві ЗМІ, передають Патріоти України.

За словами Аксьонова, ФСБ і МВС вже доручили провести відповідну перевірку. "Двадцять вісім електрогенераторів вже повернуто, чотири з них були продані. Заарештовано кілька людей у цій справі", - сказав він.

Крім того, частина генераторів виявилася в користуванні у приватних компаній, хоча обладнання призначалося для лікарень і пологових будинків. "Ті, хто відповідав за розподіл техніки, віддавали їх своїм друзям і знайомим", - констатував Аксьонов.

Всього, за його словами, Крим отримав 1,4 тисячі дизельних електрогенераторів і 13 мобільних газотурбінних електростанцій потужністю 22 МВт кожна.

На Росії чоловік у чорному влаштував бійню у школі. Багато загиблих та поранених (відео)

понеділок, 26 вересень 2022, 11:46

У російському місті Іжевськ відбулася стрілянина в школі №88. Стрілянина почалася під час уроку, повідомляють пропагандистські ЗМІ. Спочатку було відомо про трьох поранених, серед них двоє дітей. Як зазначається у повідомленні, чоловік у чорному костюм...

На допомогу ЗСУ принесли бутель грошей у 70 кг (відео)

понеділок, 26 вересень 2022, 10:00

Найактивнішими учасниками акції "Смілива гривня" є діти. Офіс у Києві, що займається доставлянням води, назбирав для армії бутель монет. . Кошти збирали серед колег в рамках акції "Смілива гривня", яку започаткував Національний банк України. Монети на...