Продали та роздали знайомим: У Криму окупанти розікрали подарунки для пологових будинків і лікарень

За словами Сергія Аксьонова, ФСБ і МВС вже доручили провести відповідну перевірку.

Сергій Аксьонов. Фото: ghall.com.ua.

Глава окупаційної "влади" Криму Сергій Аксьонов зізнався, що частина мобільних електрогенераторів, переданих в користування півострова, були вкрадені або використовувалися не за призначенням. Про це повідомляють місцеві ЗМІ, передають Патріоти України.

За словами Аксьонова, ФСБ і МВС вже доручили провести відповідну перевірку. "Двадцять вісім електрогенераторів вже повернуто, чотири з них були продані. Заарештовано кілька людей у цій справі", - сказав він.

Крім того, частина генераторів виявилася в користуванні у приватних компаній, хоча обладнання призначалося для лікарень і пологових будинків. "Ті, хто відповідав за розподіл техніки, віддавали їх своїм друзям і знайомим", - констатував Аксьонов.

Всього, за його словами, Крим отримав 1,4 тисячі дизельних електрогенераторів і 13 мобільних газотурбінних електростанцій потужністю 22 МВт кожна.

"Потепление, товарищи!": Російські артисти зазбиралися із візитом до Києва

вівторок, 12 листопад 2019, 19:55

Російський рокгурт "Северный флот" 23 лютого виступить у Києві. Про це повідомив політолог Олексій Голобуцький, вказавши, що квитки вже з'явилися у вільному доступі та їх можна купити на відповідних онлайн-сервісах, передають Патріоти України. "Прогрес...

Залишилося півтора року: Онколог дав сумний прогноз щодо Заворотнюк

вівторок, 12 листопад 2019, 19:52

Хвора на рак російська акторка Анастасія Заворотнюк цілком може прожити від півтора до п'яти років. Зважаючи за повідомлення, у артистки вторинна гліобластома. Про це заявив хірург-онколог на умові анонімності, передають Патріоти України з посиланням ...