Продовжує життя і не тільки! Вчені заявили про унікальні властивості чорного перцю

Чорний перець сміливо називають одною з найпопулярніших спецій у кулінарному світі, адже його додають майже до усіх страв. Проте, він не лише покращує смак їжі, а й може сприяти продовженню життя. Про це розповіли експерти в галузі охорони здоров'я, дієтологи Сара Брюер і Джульєтта Келлоу, повідомляють Патріоти України.

За їхніми словами, чорний перець дуже корисний для зміцнення здоров'я серця, адже він зменшує потребу організму в солі. Ця спеція діє як антиоксидант, а лабораторні досліди показують, що вона здатна знімати запалення. Тому, за словами фахівців, за її допомогою можна збільшити тривалість життя.Дієтологи пояснили, що завдяки своєму протизапальній ефекту чорний перець виявляється ефективним засобом проти старіння. Саме тривале запалення сприяє розвитку "вікових" проблем зі здоров'ям, зокрема, захворювання кишечника, деякі види раку, деменція та артрит.

"На даний час наукові дослідження дають докази потенційних переваг чорного перцю для здоров'я, включаючи захист від раку і покращення пам'яті", – заявили Брюер і Келлоу.

Загалом, для того, щоб жити довше, дієтологи рекомендують додавати прянощі до страв, які містять сіль. Окрім чорного перцю, фахівці радять їсти страви з імбирем і куркумою, адже вони володіють властивостями, що захищають від раку.

Нахабно, дико, символічно: У Києві знесли садибу Зеленських

неділя, 21 липень 2024, 0:17

Чому в столиці безсовісні забудовники десятиріччями застосовують ті самі варварські прийоми для обходу закону питання риторичне. Тому, що законодавці свідомо залишають шпарини для таких дій, заохочуючи розбій символічними штрафами. На місці історичної ...

Штраф може подвоїтися: Що чекає на українців, які так і не оновили дані в ТЦК

субота, 20 липень 2024, 22:58

До 16 липня всі військовозобов'язані громадяни України мали оновити свої дані у територіальних центрах комплектування. Тим, хто проігнорував вимогу закону, загрожує адміністративна відповідальність, передають Патріоти України. Неоновлення даних розгляд...