Прокляв вагітну журналістку: Стало відомо про нові "подвиги" намісника Києво-Печерської лаври (відео)

Всі журналісти, які за останні роки розслідували зловживання в Києво-Печерській лаврі, потрапляли під прокляття і погрози з боку митрополита Павла.

Митрополит Павло багато кого прокляв. Фото: скріншот з відео.

Прокльони настоятеля Києво-Печерської лаври, які призвели до смерті чотирьох осіб – це не перший інцидент за участю митрополита Павла. Він займався подібним і раніше, в тому числі застосовуючи силу. Про це в програмі "Бурчук LIVE" розповів релігієзнавець Андрій Ковальов, передають Патріоти України.

Він заявив, що Павло часто нацьковував на пресу свою приватну озброєну охорону, яку сам настоятель називає "казачєством". "4-5 років тому митрополит Павло по телефону проклинав журналістку, яка в той час була вагітною. І він бажав їй, щоб вона не народила. А вона якраз займалася розслідуваннями, пов'язаними з Києво-Печерською лаврою", – нагадав Ковальов.

За його словами, всі журналісти, які за останні роки розслідували зловживання в Києво-Печерській лаврі, потрапляли під прокляття і погрози з боку митрополита Павла. "Я взагалі сумніваюся в тому, що він є православною людиною. Бо те, що він говорив про прокляття, після якого загинули люди – це більше схоже не на православну віру, а на магію", – додав релігієзнавець.

Він підкреслив, що християнство в принципі не визнає магію. І за такі дії в правильній православній церкві митрополит Павло, згідно з канонами, повинен був би бути покараний. "По-перше, за те, що він погрожував смертю іншим людям. А по-друге, за те, що його заяви є виразом магії. Сам Христос говорить християнам: не проклинайте, а благословляйте ворогів своїх. З точки зору християнської, євангельської духовності митрополит Павло поводиться неправильно", – підвів підсумок Ковальов.

Джерело: Обозреватель

"Гроші пішли, сп***жені": У мережу злили аудіозапис про зрив запуску стратегічного об’єкта "Енергоатому" в Чорнобилі

п’ятниця, 21 січень 2022, 18:26

У кабінеті чиновника державного “Енергоатому” проходила нарада, під час якої учасники обговорювали, як приховати факти зникнення частини коштів на будівництво централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива в Чорнобилі. Аудіозапис розмови наді...

У Дніпрі водій легковик жорстоко побив жінку, яка вискочила на проїжджу частину - кинув її на узбіччі

п’ятниця, 21 січень 2022, 17:56

У Дніпрі водій легковик жорстоко побив жінку, яка вискочила на проїжджу частину. Після цього, він поволок її на узбіччя і кинув там, передають Патріоти України. Відповідне відео з'явилося в мережі. У підписі було зазначено, що інцидент стався по вулиц...