Проросійські акції 9 травня в Україні профінансував Янукович - ЗМІ

​У чому полягала "допомога ветеранам" від межигірського втікача і який її обсяг не уточнюється.

Віктор Янукович. Фото:gazeta.ruВіктор Янукович, який впродовж 2010 – 2014 років обіймав в Україні посаду президента, надав допомогу при організації проросійських акцій, які пройшли в Україні у День Перемоги. Про це повідомляє видання golos.ua, передають Патріоти України.

Як ідеться в матеріалі, окрім Януковича, руку до цих акцій також доклали "Союз ветеранів України", Інститут правової політики Олени та Ірини Бережних. Вони провели такі заходи у Києві, Одесі, Харкові, Запоріжжі та інших містах України. Повідомляється, що матеріально посприяв проведенню "масових святкувань Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні" і бізнесмен Олександр Меламуд.

"Допомогу ветеранам надав і [позбавлений звання президента Верховною Радою] Віктор Янукович", - далі зазначається у матеріалі.

У чому полягала ця допомога і який її обсяг не уточнюються.

"Дуже не хотів служити": 19-річний москвич вистрибнув з вікна військкомату

середа, 7 грудень 2022, 10:28

У Москві 19-річний росіянин вистрибнув із вікна на четвертому поверсі військкомату, щоб уникнути призову. Як повідомляє російський Телеграм-канал "База", інцидент трапився 5 грудня у військовому комісаріаті на вулиці Саратовській, передають Патріоти Ук...

Все ще сподіваються на повернення СРСР: Мовний скандал у Казахстані - чоловік обурився, що росіяни нахабніють

середа, 7 грудень 2022, 10:28

У Казахстані стався конфлікт між покупцем та продавчинею одного з магазинів. Як свідчать кадри з відео, чоловік зайшов у магазин і влаштував скандал, вимагаючи у російськомовних працівниць розмовляти з ним казахською мовою. У відповідь йому продавчиня ...