Проросійські акції 9 травня в Україні профінансував Янукович - ЗМІ

​У чому полягала "допомога ветеранам" від межигірського втікача і який її обсяг не уточнюється.

Віктор Янукович. Фото:gazeta.ruВіктор Янукович, який впродовж 2010 – 2014 років обіймав в Україні посаду президента, надав допомогу при організації проросійських акцій, які пройшли в Україні у День Перемоги. Про це повідомляє видання golos.ua, передають Патріоти України.

Як ідеться в матеріалі, окрім Януковича, руку до цих акцій також доклали "Союз ветеранів України", Інститут правової політики Олени та Ірини Бережних. Вони провели такі заходи у Києві, Одесі, Харкові, Запоріжжі та інших містах України. Повідомляється, що матеріально посприяв проведенню "масових святкувань Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні" і бізнесмен Олександр Меламуд.

"Допомогу ветеранам надав і [позбавлений звання президента Верховною Радою] Віктор Янукович", - далі зазначається у матеріалі.

У чому полягала ця допомога і який її обсяг не уточнюються.

У американському серіалі з голлівудськими зірками присвятили епізод темі війни в Україні

четвер, 28 вересень 2023, 20:14

В американському серіалі "Ранкове шоу" від AppleTV, де грають акторки Дженніфер Еністон та Різ Візерспун, розповіли про злочини окупантів в Маріуполі, інформують Патріоти України. Зокрема, в третьому сезоні картини четвертий епізод був присвячений тем...

Харківська учителька географії чекала Росію: Як її покарали (фото)

четвер, 28 вересень 2023, 20:00

Викладачка одного з ліцеїв Харкова не приховувала, що чекала загарбників у місті і дуже сумувала, коли окупанти не йшли. Вона писала про це у коментарях, передають Патріоти України. "Жінка проводила вільний час у забороненій в Україні соціальній мережі...