Проросійські акції 9 травня в Україні профінансував Янукович - ЗМІ

​У чому полягала "допомога ветеранам" від межигірського втікача і який її обсяг не уточнюється.

Віктор Янукович. Фото:gazeta.ruВіктор Янукович, який впродовж 2010 – 2014 років обіймав в Україні посаду президента, надав допомогу при організації проросійських акцій, які пройшли в Україні у День Перемоги. Про це повідомляє видання golos.ua, передають Патріоти України.

Як ідеться в матеріалі, окрім Януковича, руку до цих акцій також доклали "Союз ветеранів України", Інститут правової політики Олени та Ірини Бережних. Вони провели такі заходи у Києві, Одесі, Харкові, Запоріжжі та інших містах України. Повідомляється, що матеріально посприяв проведенню "масових святкувань Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні" і бізнесмен Олександр Меламуд.

"Допомогу ветеранам надав і [позбавлений звання президента Верховною Радою] Віктор Янукович", - далі зазначається у матеріалі.

У чому полягала ця допомога і який її обсяг не уточнюються.

У квітні буде ще один перерахунок пенсій: Як переглянуть виплати громадянам, які не отримали підвищення в березні

вівторок, 28 березень 2023, 7:55

У березні в Україні відбулася масштабна індексація пенсій. Виплати збільшили понад 10 мільйонам українців. Проте перерахунок пенсій здійснили не всім громадянам. Черговий перегляд пенсійних виплат відбудеться в квітні. Про це повідомила перша заступниц...

Одружився і наступного дня пішов воювати: Скелелаз та мандрівник загинув на Донбасі, виявивши 30 одиниць техніки ворога

вівторок, 28 березень 2023, 7:46

Бої за Донбас, на жаль, стали останніми у житті не одного десятка українських спортсменів. Серед них - київський скелелаз, гід та мандрівник Микола Фетісов, який загинув у районі Білогорівки на Луганщині за два дні до свого 28-річчя, передають Патріот...