
У 2018 році Київ відвідали 1 мільйон 930 тисяч іноземців. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив голова управління туризму Київської міськдержадміністрації (КМДА) Антон Тараненко, передають Патріоти України.
"На перших місцях вже третій рік поспіль Ізраїль, Білорусь, США та Німеччина. Дуже динамічно розвиваються напрямки з Азії, країн Близького та Дальнього Сходу (Китай, Індія та ОАЕ). А Фінал Ліги Чемпіонів збільшив майже в двічі туристичний потік з Іспанії. Щодо країн Європи, то тут ми бачимо домінування майже на 5% перед країнами СНД", - підкреслив Тараненко.
Він висловив переконання, що до таких результатів призвела популяризація Києва, збільшення кількості авіакомпаній і прямих рейсів до столиці України; лібералізація візового режиму із рядом держав, а також розвиток подієвого туризму.
"Загальний об’єм іноземних візитерів за 2018 рік - 1 млн 930 тис. Щодо внутрішніх візитерів, маємо цифру приблизно на рівні 3 млн осіб", - підсумував голова управління туризму КМДА.
Контррозвідка Служби безпеки затримала агента фсб на Одещині. Ним виявився завербований ворогом колишній військовослужбовець ЗСУ, який у 2005 році звільнився зі служби та оселився у портовому місті, передають Патріоти України. Після початку повномасшта...
На Львівщині затримала 24-річного водія, який вчинив смертельну ДТП та причетний до вбивства матері. Подія сталася сьогодні, 24 червня, близько 07:10 на вулиці Глинській у місті Пустомити, передають Патріоти України. Попередньо встановлено, що екіпаж п...