Британський актор Деніел Крейг, який виконав роль агента "007" в останніх чотирьох фільмах "бондіани", не збирається повертатися до образу супершпигуна. Творці були готові заплатити актору 68 млн фунтів ($ 98,5 млн), щоб утримати його для участі ще в двох картинах, пишуть Патріоти України про повідомлення сайту Нескучные новости.
Після фільму "007: Спектр" Деніел сказав керівництву студії, що остаточно і безповоротно закриває для себе тему Бонда. Творці франшизи спробували умовити актора зіграти ще в двох фільмах, запропонували величезні гроші, але гроші його не цікавили.
Раніше сам Крейг однозначно дав зрозуміти, що не має наміру більше повертатися до ролі агента "007": "Швидше переріжу собі вени, ніж знімуся ще в одному фільмі "бондіани", - напівжартома припустив він.
Повідомляється, що Крейг є найбільш високооплачуваним виконавцем ролі агента 007, а всього за участь в чотирьох фільмах актор отримав близько $ 55 млн. Сумарний бюджет картин про шпигуна за участю британця склав близько $ 800 млн, а всього по світу вони зібрали близько $ 3 млрд. Зйомки останньої картини "бондіани" за участю Крейга проводилися за участю голлівудських кіностудій Metro-Goldwyn-Mayer Picturesі Columbia Pictures в наймальовничіших місцях Великобританії, Італії, Австрії, Мексики і Марокко.
У французькому курортному місті Біарріц на південному заході країни сталася трагедія — частина скелястого узбережжя біля маяка обвалилася просто в море, передають Патріоти України. У момент обвалу під урвищем перебували троє дайверів — двоє чоловіків і...
Франція переживає одну з найпотужніших хвиль спеки за всю історію спостережень. Середа стала найспекотнішим днем, коли-небудь зафіксованим у країні, передають Патріоти України. Через аномально високі температури вода в річках Рона та Сена настільки наг...