Проста, справжня Україна: Немолода пара з Херсона передала бійцям на Донбас 131 трьохлітрову баночку смачного перцю (фотофакти)

​Бійці дякують і просять показати своїх годувальників

Господині добре знають, скільки цим натрудженим двом парам рук довелося попрацювати, щоб відіслати такий гостинець «синочкам», не кажучи вже про закупівлю того ж перця, олії, банок, кришок тощо, зазначають Патріоти України.

Як добре, що країна багата такими чудовими людьми. Адже вони і є «сіль» нашої землі, завдяки котрій вижили, живемо і будемо жити, як і наші діти в Україні.

Ядерні реактори захищені. Але полігон з відпрацьованим ядерним паливом є мішенню РФ

неділя, 14 серпень 2022, 7:10

Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Відповіді на найактуальніші запитання: що сталося в Саках - на головному військовому аеродромі в Криму, з якого атакували Укр...

На Луганщині сили спротиву зірвали спецоперацію ворога, націлену на блокування постачань високоточної зброї ЗСУ

неділя, 14 серпень 2022, 6:51

Завдяки своєчасній реалізації оперативної інформації вдалося зірвати операцію російських спецслужб, яка мала на меті завадити постачанню в Україну західного високоточного озброєння і і уникнути чисельних жертв серед цивільного населення окупованих міст.