Проста, справжня Україна: Немолода пара з Херсона передала бійцям на Донбас 131 трьохлітрову баночку смачного перцю (фотофакти)

​Бійці дякують і просять показати своїх годувальників

Господині добре знають, скільки цим натрудженим двом парам рук довелося попрацювати, щоб відіслати такий гостинець «синочкам», не кажучи вже про закупівлю того ж перця, олії, банок, кришок тощо, зазначають Патріоти України.

Як добре, що країна багата такими чудовими людьми. Адже вони і є «сіль» нашої землі, завдяки котрій вижили, живемо і будемо жити, як і наші діти в Україні.

Військовозобов’язаних стане більше: Кого ще призвуть на війну через зниження граничного віку

понеділок, 5 червень 2023, 16:30

Ухвалений народними депутатами законопроєкт № 9281 зменшує граничний вік перебування громадян на військовому обліку призовників з 27 до 25-річного віку, передають Патріоти України. Відповідні зміни було внесено до п. 2 ч. 1 ст. 37 Закону України «Про в...

Зі сльозами на очах: Легендарний Златан Ібрагімович оголосив про завершення кар'єри (відео)

понеділок, 5 червень 2023, 15:30

Повісити бутси на гвіздок із закінченням сезону 2022/23 вирішив знаменитий форвард італійського "Мілана" та збірної Швеції Златан Ібрагімовіч, передають Патріоти України. 41-річний нападник завершив кар'єру, віддавши професіональному спорту понад 24 ро...