Проти політики Кремля та Путіна "без трусів": У Росії активістки роздяглися до гола, протестуючи проти пенсійної реформи санкційної "недонаддержави" (фотофакти)

У російському Ростові-на-Дону місцеві активістки влаштували флешмоб, сфотографувавшись на вулицях міста без одягу і з плакатами "Обібрали до трусів".

Флешмоб організували учасниці партій "Громадянська ініціатива" і "Яблуко" Анастасія Шевченко і Марія Кривенко. Вони розповіли місцевим журналістам, що рішення висловити протест саме таким чином з'явилося після відмови адміністрації міста в проведенні звичайного мітингу. Повідомили дівчата через Facebook, зазначають Патріоти України.

"Ми зверталися в адміністрацію як фізичні особи, а не представники партії. Згодні були 6 липня вирушити з мітингом в Левенцовку, знаємо, що через чемпіонат зараз можна висловлювати свою думку тільки там. Але нам не дали і цього майданчика, сказали, що 6 липня вона зайнята з 7:00 до 17:00", - розповіла Анастасія Шевченко.

Тоді дівчата вирішили буквально показати населенню, що уряд залишає своїх громадян "без трусів". За словами Анастасії, своїм виходом ростовчанки хотіли привернути увагу і до ряду інших проблем - підвищенню тарифів ЖКГ, зростання інфляції і подорожчання продуктів.

Мобілізація в Україні триває: Які зміни чекають на людей з інвалідністю

понеділок, 15 квітень 2024, 14:54

Наприкінці червня 2022 року українські нардепи запропонували призивати на службу в армію людей з інвалідністю за їхньої згоди. У квітні 2024 року Верховна Рада ухвалила новий законопроєкт про мобілізацію, який вносить зміни в мобілізацію. Чи можуть теп...

В Україні здорожчала комуналка: Стало відомо, вартість якої послуги зросла найбільше

понеділок, 15 квітень 2024, 14:44

В Україні вартість комунальних послуг за рік - від березня 2023 року до березня 2024 року - загалом зросла на 12,8%. Про цепише Держстат, передають Патріоти України. Електроенергія, до прикладу, здорожчала на 69,7%. Проте послуги водопостачання здешевш...