Проти політики Кремля та Путіна "без трусів": У Росії активістки роздяглися до гола, протестуючи проти пенсійної реформи санкційної "недонаддержави" (фотофакти)

У російському Ростові-на-Дону місцеві активістки влаштували флешмоб, сфотографувавшись на вулицях міста без одягу і з плакатами "Обібрали до трусів".

Флешмоб організували учасниці партій "Громадянська ініціатива" і "Яблуко" Анастасія Шевченко і Марія Кривенко. Вони розповіли місцевим журналістам, що рішення висловити протест саме таким чином з'явилося після відмови адміністрації міста в проведенні звичайного мітингу. Повідомили дівчата через Facebook, зазначають Патріоти України.

"Ми зверталися в адміністрацію як фізичні особи, а не представники партії. Згодні були 6 липня вирушити з мітингом в Левенцовку, знаємо, що через чемпіонат зараз можна висловлювати свою думку тільки там. Але нам не дали і цього майданчика, сказали, що 6 липня вона зайнята з 7:00 до 17:00", - розповіла Анастасія Шевченко.

Тоді дівчата вирішили буквально показати населенню, що уряд залишає своїх громадян "без трусів". За словами Анастасії, своїм виходом ростовчанки хотіли привернути увагу і до ряду інших проблем - підвищенню тарифів ЖКГ, зростання інфляції і подорожчання продуктів.

Постраждали не тільки Яна та Єгор: Керівництво "Дизель Шоу" повідомило нові подробиці смертельної ДТП під Києвом

субота, 20 жовтень 2018, 20:56

Більшість учасників колективу, після надання першої медичної допомоги, відправлені по домівках. За словами керівництва, в аварії постраждали не тільки Яна Глущенко і Єгор Крутоголов, а й інші актори програми. “Рано утром 20-го октября автобус с актёрам...

Хіти тижня. "Ко-ко-ко-нченое, или Приключения "ваты" в Киеве", - Фашик Донецький

субота, 20 жовтень 2018, 20:30

"Эта история настолько эпична, что оснований верить в принадлежность "ваты" к людям, лично у меня, все меньше и меньше", - пише у своєму блозі Фашик Донецький, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Лирическое отступление. В данном тексте не ст...