
Флешмоб організували учасниці партій "Громадянська ініціатива" і "Яблуко" Анастасія Шевченко і Марія Кривенко. Вони розповіли місцевим журналістам, що рішення висловити протест саме таким чином з'явилося після відмови адміністрації міста в проведенні звичайного мітингу. Повідомили дівчата через Facebook, зазначають Патріоти України.
"Ми зверталися в адміністрацію як фізичні особи, а не представники партії. Згодні були 6 липня вирушити з мітингом в Левенцовку, знаємо, що через чемпіонат зараз можна висловлювати свою думку тільки там. Але нам не дали і цього майданчика, сказали, що 6 липня вона зайнята з 7:00 до 17:00", - розповіла Анастасія Шевченко.
Тоді дівчата вирішили буквально показати населенню, що уряд залишає своїх громадян "без трусів". За словами Анастасії, своїм виходом ростовчанки хотіли привернути увагу і до ряду інших проблем - підвищенню тарифів ЖКГ, зростання інфляції і подорожчання продуктів.
Загалом в Україні налічується 10,2 мільйона пенсіонерів. При цьому понад 60 тисяч людей в Україні щомісячно отримують пенсію, яка є нижчою за прожитковий мінімум для непрацездатних, зокрема пенсіонерів. Про це свідчать дані Пенсійного фонду, пише РБК-У...
Протягом тисячоліть люди, які мешкають в Андах на території Аргентини, п’ють воду, що є смертельно небезпечною для більшості інших. Там природний миш'як, що міститься у вулканічних породах, просочується у ґрунтові води, забруднюючи місцеве водопостачан...