Проти політики Кремля та Путіна "без трусів": У Росії активістки роздяглися до гола, протестуючи проти пенсійної реформи санкційної "недонаддержави" (фотофакти)

У російському Ростові-на-Дону місцеві активістки влаштували флешмоб, сфотографувавшись на вулицях міста без одягу і з плакатами "Обібрали до трусів".

Флешмоб організували учасниці партій "Громадянська ініціатива" і "Яблуко" Анастасія Шевченко і Марія Кривенко. Вони розповіли місцевим журналістам, що рішення висловити протест саме таким чином з'явилося після відмови адміністрації міста в проведенні звичайного мітингу. Повідомили дівчата через Facebook, зазначають Патріоти України.

"Ми зверталися в адміністрацію як фізичні особи, а не представники партії. Згодні були 6 липня вирушити з мітингом в Левенцовку, знаємо, що через чемпіонат зараз можна висловлювати свою думку тільки там. Але нам не дали і цього майданчика, сказали, що 6 липня вона зайнята з 7:00 до 17:00", - розповіла Анастасія Шевченко.

Тоді дівчата вирішили буквально показати населенню, що уряд залишає своїх громадян "без трусів". За словами Анастасії, своїм виходом ростовчанки хотіли привернути увагу і до ряду інших проблем - підвищенню тарифів ЖКГ, зростання інфляції і подорожчання продуктів.

Хіти тижня. "Это просто праздник какой-то!": ​На кордоні Казахстану та Росії перекинувся спиртовоз, народ збігається звідусіль з відрами та бідонами (відео)

вівторок, 19 лютий 2019, 2:00

"Вогняної води" так багато, що свідки телефонують знайомим з навколишніх поселень, доки земля не поглинула життєдайну вологу. Процес йде весело, з селфі та матюками. В Костанайській області Казахстану на трасі Алма-Ата - Єкатеринбург (Росія) перекинувс...

Хіти тижня. На Майдані прив'язали до стовпа дилера, який продавав наркотики підліткам (відео)

вівторок, 19 лютий 2019, 0:35

Натовп людей оточив юнака, прив'язаного до стовпа скотчем в самому центрі Києва. А він сам в цей час намагається звільнитися, але всі його спроби виявляються марними. У Києві на Майдані незалежності був затриманий і прив'язаний скотчем до стовпа чолові...