
Захоплення влади в Донецьку та Луганську було не народним волевиявлення, а чітко спланованою спецоперацією спецслужб Російської Федерації. Про це в коментарі "Прямому" розповів волонтер Мирослав Гай, повідомляють Патріоти України.
"Ви маєте зрозуміти, що захоплення Донецька та Луганська — це була спецоперація спецслужб Російської Федерації. Ось те, що ми бачимо на поверхні, ось цих Губарєва, якихось тітушок, "активістів", яких до цього ніхто ніколи не бачив і не знав, насправді це тільки вершина айсбергу. Треба розуміти, що захоплення будівель і контроль міста проводився з підтягнутими спецпризначенцями з Російської Федерації в цивільному одязі. Проводилось вербування наших силовиків, зокрема міліції, СБУ, які перейшли на сторону РФ. Як протидіяли? Ніяк. Це було нібито народним волевиявленням", - заявив Гай
Волонтер нагадав, що за даними тодішнього очільника СБУ Валентина Наливайченка, у 2013-14 роках 30% СБУ і наших силових структур мало російські паспорти. "На той момент, ніхто не міг розібратися — там був хаос. А це, до речі, є один з методів, які анонсував очільник Генштабу РФ Валерій Герасимов", - зазначив Гай. На думку волонтера, учасників захоплення влади в Донецьку та Луганську варто називати не сепаратистами, а колаборантами та агентами впливу РФ.
Наприкінці тижня в Україну прийде хвиля сильної спеки, яка охопить більшість регіонів країни. Температура повітря місцями сягатиме +35…+37°С. Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко у проєкті "Тепер головне" на Еспресо, передають Патріоти України....
Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...