"Проводилось вербування силовиків": Волонтер розповів, як спецслужби РФ захоплювали Донецьк і Луганськ

Захоплення влади в Донецьку та Луганську було не народним волевиявлення, а чітко спланованою спецоперацією спецслужб Російської Федерації. Про це в коментарі "Прямому" розповів волонтер Мирослав Гай, повідомляють Патріоти України.

"Ви маєте зрозуміти, що захоплення Донецька та Луганська — це була спецоперація спецслужб Російської Федерації. Ось те, що ми бачимо на поверхні, ось цих Губарєва, якихось тітушок, "активістів", яких до цього ніхто ніколи не бачив і не знав, насправді це тільки вершина айсбергу. Треба розуміти, що захоплення будівель і контроль міста проводився з підтягнутими спецпризначенцями з Російської Федерації в цивільному одязі. Проводилось вербування наших силовиків, зокрема міліції, СБУ, які перейшли на сторону РФ. Як протидіяли? Ніяк. Це було нібито народним волевиявленням", - заявив Гай

Волонтер нагадав, що за даними тодішнього очільника СБУ Валентина Наливайченка, у 2013-14 роках 30% СБУ і наших силових структур мало російські паспорти. "На той момент, ніхто не міг розібратися — там був хаос. А це, до речі, є один з методів, які анонсував очільник Генштабу РФ Валерій Герасимов", - зазначив Гай. На думку волонтера, учасників захоплення влади в Донецьку та Луганську варто називати не сепаратистами, а колаборантами та агентами впливу РФ.

"В мясорубку идиота": Українців шокувало відео "прогулянки" батька із дитиною

п’ятниця, 24 січень 2020, 0:27

Найстрашніше те, що малюки, які виросли в оточенні подібних дорослих, мають великі шанси самі перетворитися на вічних жертв або вічних садистів.

Україна виглядатиме посміховиськом з таким "переписом населення", - вчений-демограф

п’ятниця, 24 січень 2020, 0:17

В експертному середовищі занепокоєні тим, що справжній перепис знову можуть перенести. Нарада була спеціально скликана 23 січня для оприлюднення результатів так званого електронного перепису населення. За словами Дубілета, задля отримання даних були за...