Провокація: Біля кордону з Росією українцям розіслали фейкові СМС від імені Міноборони

На кордоні з Російською Федерацією жителям Сумської області розіслали фейкові повідомлення від імені Міністерства оборони з пропозицією прибути до найближчої військової частини, повідомляють Патріоти України.

Речник МО Олексій Чернобай написав у Facebook, що повідомлення надсилали, зокрема жителям Путивлівського району області.

"Зазначена інформація є ніщо іншим, як провокацією, які регулярно спостерігається в районах зі спільним державним кордон з РФ та в населених пунктах розташованих уздовж лінії розмежування", - додав Чернобай.

Міноборони стверджує, що не має жодного відношення до розсилання подібних повідомлень, а ЗСУ ніколи не вдавалися до подібних заходів.

"У зв'язку з мобілізацією, Вам потрібно негайно прибути до військової частини по місцю проживання. У разі ігнорування протягом 3 діб, Ваші відомості будуть передані до суду. З повагою Міністерство Оборони України", - розіслали українцям.

"Є чимало прикладів розсилки спам-повідомлень російсько-окупаційними військами та незаконними збройними формуваннями", - повідомили у відомстві. Такий "інформвплив" у МО назвали проявом "гібридної" агресії Росії проти України.

Українцям, знятим із військового обліку, можуть вручити повістку: Юрист пояснив нюанси

понеділок, 30 січень 2023, 14:50

В Україні триває загальна мобілізація. Помічник адвоката АТ ЮК "АРЕС", член Ради Комітету Асоціації правників України (АПУ) з міграційного права Владислав Зайцев розповів, чи можуть вручити повістку, якщо людина знята з військового обліку, пише ZN.UA, ...

За медичними показаннями: Хто з українців може виїхати за кордон під час війни

понеділок, 30 січень 2023, 14:23

Міністерство охорони здоров’я України надало роз’яснення щодо можливості українських громадян перетинати державний кордон у період воєнного стану для виїзду в інші країни на лікування. Про це повідомила пресслужба МОЗ, передають Патріоти України. Зазна...