Прозріння? - Майже половина росіян усвідомила наслідки окупації Криму

Росіяни вважають, що анексія Криму негативно вплинула на міжнародне становище Російської Федерації.

Це випливає з опитування жителів РФ згідно з даними досліджень ТОВ "Інфоміст" в рамках замовлення Фонду "Громадська думка", передають Патріоти України.

Так, 46% росіян вважають, що захват Криму позначився скоріше негативно, 26% відзначають позитивний вплив, 7% взагалі не помітили змін. Відзначимо, що в 2017 році скептиків було менше – 42%.

У той же час майже половина опитаних – 46% - впевнені, що після окупації українського півострова до росіян в світі стали відноситься гірше. 28% вважають, що ставлення в цілому не змінилося, 11% впевнені, що світ став до них добрішими, а 15% не змогли відповісти.

Крововилив та уламки по всьому тілу: У Дніпрі медики дивом врятували пораненого на Донбасі бійця

понеділок, 6 грудень 2021, 18:22

У Дніпрі медики врятували пораненого на Донеччині українського військового. Біля нього розірвався снаряд, чоловік отримав десятки осколкових поранень. Про це на своїй сторінці у соцмережі написав гендиректор лікарні ім. Мечнікова Сергій Риженко, перед...

Хіти тижня. Таємнича смерть знакової росіянки у Лондоні: Підозри ведуть у Москву, в Кремль

понеділок, 6 грудень 2021, 18:00

У Лондоні 12 листопада була знайдена мертвою у своєму особняку 52-річна росіянка Ірина Ізместьєва. Її чоловік, колишній сенатор від Башкирії, Ігор Ізместьєв уже кілька років сидить за ґратами. Його знайомі впевнені, що він втратив свободу, бо викликав ...