Прозріння? - Майже половина росіян усвідомила наслідки окупації Криму

Росіяни вважають, що анексія Криму негативно вплинула на міжнародне становище Російської Федерації.

Це випливає з опитування жителів РФ згідно з даними досліджень ТОВ "Інфоміст" в рамках замовлення Фонду "Громадська думка", передають Патріоти України.

Так, 46% росіян вважають, що захват Криму позначився скоріше негативно, 26% відзначають позитивний вплив, 7% взагалі не помітили змін. Відзначимо, що в 2017 році скептиків було менше – 42%.

У той же час майже половина опитаних – 46% - впевнені, що після окупації українського півострова до росіян в світі стали відноситься гірше. 28% вважають, що ставлення в цілому не змінилося, 11% впевнені, що світ став до них добрішими, а 15% не змогли відповісти.

Чи може роботодавець вручати повістки своїм підлеглим під час воєнного стану в Україні - роз'яснення

вівторок, 21 березень 2023, 8:56

В Україні 2023 року роботодавці не лише повинні здійснювати військовий облік працівників. Вони мають право і вручати повістки своїм військовозобов’язаним підлеглим, але за однієї умови, передають Патріоти України. Це передбачено Постановою Кабміну№1487...

Vodafone попередив абонентів про блокування деяких номерів: Як захистити себе від спаму та шахраїв

вівторок, 21 березень 2023, 8:51

Vodafone попередив своїх абонентів про блокування номерів. Ця послуга мобільного оператора допомагає боротися з шахраями та захищати свої особисті дані. Детально про неї повідомляється на Facebook-сторінці Vodafone, передають Патріоти України. Послуга ...