При потужній підтримці "московського десанту": На Буковині "русский батюшка" накинувся з кулаками на священника ПЦУ за перехід громади до української церкви

На парафіяльних зборах з 192 мешканців села 164​ проголосували за перехід до Православної Церкви в Україні, проти - 18. Однак на допомогу до промосковського батюшки прибув "летючий загон" МП.

Церкви Іоанна Богослова, село Бережонка Чернівецькій області збори церковної громади завершилися бійкою між двома священиками. Інцидент стався сьогодні в селі Бережонка Вижницького району, під час зборів парафії церкви Святого Апостола і євангеліста Іоанна Богослова, яка вирішила перейти з підпорядкування колишньої Української православної церкви Московського патріархату до Православної церкви України, зазначають Патріоти України.

У Чернівецькій області збори церковної громади завершилися бійкою між двома священиками. Інцидент стався сьогодні в селі Бережонка Вижницького району, під час зборів парафії церкви Святого Апостола і євангеліста Іоанна Богослова, яка вирішила перейти з підпорядкування колишньої Української православної церкви Московського патріархату до Православної церкви України.

Місцеві жителі повідомили, що сьогодні на зборах церковної громади були присутніми 192 мешканці Бережонки. Рішення про перехід було ухвалене 164-ма голосами учасників зборів. Водночас «проти» проголосували 18 осіб, а «утримались» 10. На збори також приїхали прихильники колишньої УПЦ МП з сусідніх сіл – Замостя, Мілієве, Коритне.

Вони виступили проти переходу церкви до ПЦУ. Під час зібрання парафії виник конфлікт між священиком церкви Івана Богослова отцем Миколаєм та благочинним Вижницького району Іллею Кнігніцьким. Отець Миколай звинуватив благочинного в тому, що він навмисне підбурює людей і є розкольником.

Пізніше він ударив Іллю Кнігніцького, внаслідок чого той отримав травми обличчя. На місці інциденту працюють співробітники Національної поліції. Наразі це вже 14-та церква у Чернівецькій області, яка ухвалила рішення про перехід до Православної церкви України. Загалом у регіоні приблизно 400 церков підпорядковуються колишній УПЦ МП.

"Нюанс" у зарплатах: З'явилося показове порівняння цін на продукти в Україні та Європі (інфографіка)

понеділок, 18 листопад 2019, 6:08

Ціни на продукти в Україні і Європі практично однакові. Хоча українці почали витрачати на їжу менше грошей, вартість харчування, за даними Держстату, становить майже половину доходу, передають Патріоти України. Причина в тому, що ціни на продукти щоден...

"Дети говорят обо мне "супербабушка": Пенсіонерка із Запоріжжя розповіла, як це - кататися на гіроскутері у 67 (відео)

понеділок, 18 листопад 2019, 5:42

Літня жителька Запоріжжя Валентина Комарова прославилася у соціальних мережах через відео, на якому вона їздить на гіроскутері. Пенсіонерка запевняє, що такий спосіб пересування - необхідність через стан здоров'я. Ролики з 67-річною жінкою здобули попу...