При потужній підтримці "московського десанту": На Буковині "русский батюшка" накинувся з кулаками на священника ПЦУ за перехід громади до української церкви

На парафіяльних зборах з 192 мешканців села 164​ проголосували за перехід до Православної Церкви в Україні, проти - 18. Однак на допомогу до промосковського батюшки прибув "летючий загон" МП.

Церкви Іоанна Богослова, село Бережонка Чернівецькій області збори церковної громади завершилися бійкою між двома священиками. Інцидент стався сьогодні в селі Бережонка Вижницького району, під час зборів парафії церкви Святого Апостола і євангеліста Іоанна Богослова, яка вирішила перейти з підпорядкування колишньої Української православної церкви Московського патріархату до Православної церкви України, зазначають Патріоти України.

У Чернівецькій області збори церковної громади завершилися бійкою між двома священиками. Інцидент стався сьогодні в селі Бережонка Вижницького району, під час зборів парафії церкви Святого Апостола і євангеліста Іоанна Богослова, яка вирішила перейти з підпорядкування колишньої Української православної церкви Московського патріархату до Православної церкви України.

Місцеві жителі повідомили, що сьогодні на зборах церковної громади були присутніми 192 мешканці Бережонки. Рішення про перехід було ухвалене 164-ма голосами учасників зборів. Водночас «проти» проголосували 18 осіб, а «утримались» 10. На збори також приїхали прихильники колишньої УПЦ МП з сусідніх сіл – Замостя, Мілієве, Коритне.

Вони виступили проти переходу церкви до ПЦУ. Під час зібрання парафії виник конфлікт між священиком церкви Івана Богослова отцем Миколаєм та благочинним Вижницького району Іллею Кнігніцьким. Отець Миколай звинуватив благочинного в тому, що він навмисне підбурює людей і є розкольником.

Пізніше він ударив Іллю Кнігніцького, внаслідок чого той отримав травми обличчя. На місці інциденту працюють співробітники Національної поліції. Наразі це вже 14-та церква у Чернівецькій області, яка ухвалила рішення про перехід до Православної церкви України. Загалом у регіоні приблизно 400 церков підпорядковуються колишній УПЦ МП.

Хіти тижня. А як же зарплатня в $4000? МВФ отримав від України зобов'язання закрити частину шкіл і звільнити "зайвих" вчителів

п’ятниця, 5 червень 2020, 19:00

Такі зобов'язання український уряд ухвалив заради отримання траншу від МВФ в розмірі 5 мільярдів доларів. В Україні планують скоротити мережу шкіл для ефективного використання бюджетних коштів та оптимізації витрат на них. Про це йдеться в проекті мемо...

Бережіться, псують не тільки фігуру! Названо ТОП-8 продуктів, яких слід уникати перед сном

п’ятниця, 5 червень 2020, 18:59

На якість сну впливає безліч факторів, у тому числі звички харчування. Рекомендується вибирати легкі та збалансовані страви на вечерю. Такі продукти, як піца, бутерброди або солодкі пластівці, є дуже важкими, тому їх слід уникати, передають Патріоти Ук...