Прибутки переважили людяність: З військового шпиталю Дніпра медчиновники виселяють пункт допомоги бійцям, - волонтери

Конфлікт із керівництвом шпиталю виник через те, що волонтери у соцмережах критикували умови лікування бійців і намагалися привернути увагу до побутових проблем.

У Дніпрі, в базовому військовому шпиталі, де лікують поранених на Донбасі бійців, перед загрозою виселення опинився волонтерський пункт. Про це 1 лютого на прес-конференції повідомили волонтери шпиталю, передають Патріоти України.

За словами волонтерки Олександри Каладжиєвої, конфлікт із керівництвом шпиталю виник через те, що волонтери критикували умови лікування бійців і намагалися привернути увагу до побутових проблем, викладаючи пости в соцмережах.

За даними волонтерів, наразі у шпиталі не працюють душові, відремонтовані коштом волонтерів, у палатах одного з відділень з’явилася цвіль тощо.


«Нам стали перешкоджати допомагати шпиталю та пораненим. Так, ми не є громадським об’єднанням. Процес створення громадського об’єднання волонтерів був призупинений. Ми передали керівництву шпиталю паспортні дані всіх дівчат, які ходять на чергування, але перепустки їм не були надані. Ми зрозуміли, що ніякий договір з нами не буде укладений, бо ми заважаємо. Адже ми контролюємо – що приноситься в шпиталь, як лікують наших хлопців, контролюємо, як бережуть те, що зробили благодійники. Після того, як я про все я розповіла в соцмережах, розпочався конфлікт, зразу згадали, що у волонтерів немає ніяких підстав перебувати на території», – сказала Олександра Каладжиєва.

У адміністрації шпиталю детальних коментарів поки не надають. Радіо Свобода лише повідомили, що з квартирно-експлуатаційного відділу Дніпра прийшов припис укласти з волонтерським пунктом договір про оренду приміщення, якого досі не було.

Радіо Свобода готує інформаційний запит до Міністерства оборони України.

Чотири роки тому в Дніпрі, в базовому військовому шпиталі відкрили волонтерський центр з допомоги армії. Під нього в медичній установі виділили частину будівлі КПП. Там діяв склад гуманітарної допомоги, яку привозили небайдужі дніпропетровці та жителі інших міст. Частину гуманітарної допомоги відправляли на передову. Також функціонувала кімната для прийому бійців, де їх пригощали кавою та чаєм, пропонували одяг, взуття, засоби гігієни.


Місія "Артеміда": Американці знову летять до Місяця, перший пуск - за кілька місяців

субота, 23 жовтень 2021, 11:43

Перший непілотований випробувальний політ ракети-носія Space Launch System (SLS) і космічного корабля Orion до орбіти Місяця в рамках програми "Артеміда" запланований на лютий 2022 року, зазначають Патріоти України. Про це заявив керівник програми Arte...

Один патрон виявився бойовим: Стало відомо, як до рук Алека Болдуїна опинилась зброя, з котрої зірковий актор застрелив на зйомках операторку-українку

субота, 23 жовтень 2021, 11:31

В зброї, з якого актор Алек Болдуїн смертельно поранив оператора Галину Хатчінс і поранив режисера Джоела Соусу на зйомках фільму "Раст", знаходився "один бойовий патрон". Про це йдеться в листі, який профспілка IATSE Local 44, що об'єднує представникі...