
Причиною масового отруєння дітей у Черкасах 8 травня могли стати випаровування з каналізаційного колектора, що розташований неподалік від школи. Про це пише "Сегодня" з посиланням на помічника начальника обласного управління ДСНС Костянтина Проценка, повідомляють Патріоти України.
"Після проливних дощів, які пройшли в Черкасах у неділю, 6 травня, у колектор могли потрапити якісь хімікати. Про те, що в районі навколо школи, у довколишніх дворах відчувався смердючий запах, жителі повідомляли ще вчора. Але потрапляння хімікатів у колектор після злив – це лише одна з версій того, що трапилося", – розповів Проценко.
Нагадаємо, 8 травня на ранковій лінійці у школі №8 у Черкасах знепритомніли близько 30 дітей. Схожий випадок трапився 8 травня у Новомосковську Дніпропетровської області. Там на приуроченій до Дня пам'яті та примирення лінійці у школі №6 раптово стало погано 19 учням.
В умовах дефіциту кадрів українські роботодавці радикально змінили підходи до найму і почали активно розвивати безбар’єрність. Про це свідчить суттєве збільшення пропозицій про роботу і рівня оплати праці для людей з інвалідністю. . Про це свідчать рез...
36-річна акторка повідомила про офіційні заручини з 37-річним бойфрендом Юрієм Савранським. Пара провела романтичну церемонію за кордоном, на тлі руїн античного храму Аполлона у місті Сіде на півдні Туреччині. Акторка побачила аналогію між своїм кохан...