"Приїхав із заробітків": Київ сколихнуло загадкове вбивство молодого чоловіка (фото)

Користувачів мережі вразило загадкове вбивство українця, який приїхав із заробітків з Чехії, а потім зник. Про це розповіла сестра загиблого Олена Шевченко на своїй сторінці в Facebook, повідомляють Патріоти України.

Так, за словами жінки, 17 грудня чоловік приїхав у Київ з Ужгороду, після чого попрямував до батьків. Однак, оскільки їх не було, він віддав валізу сусідці, після чого зник. Олена відзначає, що в кишені у брата було $2000.

"Після цього його ніхто не бачив. Минуло шість днів. 23 грудня був дзвінок з мобільного далеким родичам Олександра. Не представилися, сказали - приїжджайте і заберіть Сашу з другого моргу в Києві. Коли почали питати, де його знайшли - сказали на вулиці Юності 6А/45. Але ми там були, і там живе благополучна сім'я, і трупів у них не було", - сказала вона.

Більше того, стверджує жінка, на тілі покійного брата були виявлені переломи. "У висновку написано, що помер від серцевої недостатності. Але на тілі є проломлений череп, і на руках відбитки, які роблять тільки поліцейські. Як у 27 років можна померти від серцевої недостатності. На тілі ще був виявленийзламаний ніс з кров'ю", - підкреслила вона.

Олена просить допомогти покарати вбивць брата. Звернемо увагу, що історія викликала надзвичайний ажіотаж серед користувачів мережі. Деякі висловили припущення, що чоловіка могли убити через гроші. "Нелюди. Господь їм відплатить. Але молодого чоловіка вже не повернути, на жаль", - сказала користувач Валентина Тарнавська. "Це просто жах", - підкреслила юзер Ірина Болехан. "Господь Бог справедливий суддя. Олександру царство небесне", - сказала користувач Софія Улинець.
Пережити полон - випуск з Максимом "Богуном" Авраменком

середа, 2 грудень 2020, 6:50

Максим Авраменко закінчив Національний авіаційний університет за фахом "комп’ютерні системи", працював за спеціальністю та мріяв стати актором. Потім була окупації Криму, війна та намагання потрапити на фронт. Максим Авраменко закінчив Національний аві...

"Сикстинська капела давніх": Унікальні наскельні малюнки віком 12,5 тис. років виявили у джунглях Амазонки (фото)

середа, 2 грудень 2020, 6:30

На малюнках зображено первісних людей і тварин часів льодовикового періоду. У джунглях Амазонки на території Колумбії виявили десятки тисяч добре збережених наскельних малюнків віком близько 12 500 років. Учені назвали покритий зображеннями скельний ма...