Сьогодні, 28 травня, Надія Савченко разом із сестрою Вірою Савченко відвідали могили воїнів, які загинули на Донбасі. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі повідомила Віра Савченко, передають Патріоти України.
Визволена українська льотчиця сьогодні віддала шану своїм побратимам, які загинули в зоні АТО. Разом з нею була і її сестра. «Прийшли до друзів. І почався дощ...небо плаче. Надя запитала чи у мене немає відчуття, що вони всі стоять..? Будем Жить!..», - зазначила Віра Савченко у соціальній мережі.
Археологи виявили 63 давньоєгипетські гробниці у провінції Дум’ят, яка колись була центром торгівлі. Досліджуючи поховання, вчені натрапили на численні артефакти, зокрема золоті прикраси та поховальні приношення, передають Патріоти України. Як пише Her...
У Челябінській області Росії прорвало дамбу Кіалімського водосховища. Вода швидко поширюється, затоплено велику кількість будинків. Про це повідомляють російські Telegram-канали в п'ятницю, 26 липня. За інформацією управління МНС у Челябінській област...