Прислуговувала Кремлю: У Москві зникла скандальна українська журналістка

Відома львівська журналістка Олена Бойко, яка втекла з України, зникла в Росії. Про це розповіла у Facebook дружина російського журналіста Юлія Норкіна з посиланням на заяву зниклої доньки, повідомляють Патріоти України.

"О 9:30 ранку прийшов дільничний з двома у формі й одним цивільним, сказали, що їй потрібно пройти у відділок на кілька запитань. Вона одяглася й пішла з ними. Через кілька годин прийшов поліцейський, але подруга побоялася відкрити двері, бо мама попереджала взагалі нікому не відчиняти. Потім виявилося, що телефони вона залишила вдома, і з цього часу її досі немає й жодних ознак існування", – розповіла донька Бойко.

Коли вона почала телефонувати за всіма відомими номерами, у відділку сказали, що її немає. Потім повідомили, що Бойко відвезли у ФСБ. "Підсумок сьогоднішнього ранку за інформацією, що у ФСБ її немає й не була ніде зареєстрована", - йдеться у повідомленні.

Уколи краси можуть бути смертельними! Вчені виявили проникнення ботоксу в мозок

неділя, 4 червень 2023, 9:43

Ботокс, який використовується для так званих уколів краси або ж уколів молодості, може бути надзвичайно небезпечним, оскільки здатен потрапити у мозок, порушивши зв'язок між нейронами. У результаті таке отруєння може призвести до паралічу. Про це йдет...

Згорів живцем, залишився лише скелет: З’явились подробиці ліквідації у Михайлівці колаборанта Дідоводюка

неділя, 4 червень 2023, 9:30

Колаборант Сергій Дідоводюк, ліквідований у Михайлівці на Запоріжжі, був на особливому рахунку в окупаційної влади. Зрадник годував і напував російських офіцерів, а також організовував застілля для VIP-колаборантів у своєму "генделику" під назвою "Геть...