Прив'язав себе до дуба і облився "глодом": ВІЛ-позитивний росіянин випробував "скрепне" лікування (фотофакт)

Такою була його реакція на пропозицію віце-спікера Державної думи Російської Федерації Петра Толстого заварювати кору дуба і пити настоянку глоду замість американських ліків.

Фото: paperpaper.ruУ російському Санкт-Петербурзі ВІЛ-позитивний ЛГБТ-активіст Борис Конаков прив'язав себе до дуба, після чого облився глодом, повідомляють Патріоти України.

"Багатовікова енергетика дуба на площі навпроти Російського музею просочила наскрізь, як і відома своєю цілющою силою настоянка глоду, якої мене з ніг до голови окропили поетеса і моя однокласниця ..." - сказав він.

Конаков визнав, що у перехожих акція особливого інтересу не викликала: "Минуло все без пригод. Уваги особливого не притягнули. Був дощ, тому поодинокі перехожі поспішали і не особливо цікавилися тим, що відбувається".

Хіти тижня. От-така от медицина..: В одеській лікарні після накладення гіпсу жінка змушена була поповзом діставатися до виходу з лікарні (відео)

субота, 23 січень 2021, 1:00

Як видно з відео, медперсоналу взагалі немає ніякого діла до людини, ща повзе коридором медичного закладу. «А що мені залишається робити? Якщо у мене іншого виходу немає», - каже жінка. «Не відомо, як жінка добиралася далі - на таксі, громадському тран...

З архіву ПУ. "Катували не заради інформації, а просто розважалися": Звільнений українець розповів про жахи полону (відео)

субота, 23 січень 2021, 0:35

Мати полоненого розповіла, що до останньої хвилини не вірила, що її син буде звільнений. 29 грудня 2020 року в ході обміну полоненими був звільнений житель Слов'янська, бізнесмен Іван Катишев, який провів в застінках НЗФ майже 3 роки за звинуваченням в...