Прив'язав себе до дуба і облився "глодом": ВІЛ-позитивний росіянин випробував "скрепне" лікування (фотофакт)

Такою була його реакція на пропозицію віце-спікера Державної думи Російської Федерації Петра Толстого заварювати кору дуба і пити настоянку глоду замість американських ліків.

Фото: paperpaper.ruУ російському Санкт-Петербурзі ВІЛ-позитивний ЛГБТ-активіст Борис Конаков прив'язав себе до дуба, після чого облився глодом, повідомляють Патріоти України.

"Багатовікова енергетика дуба на площі навпроти Російського музею просочила наскрізь, як і відома своєю цілющою силою настоянка глоду, якої мене з ніг до голови окропили поетеса і моя однокласниця ..." - сказав він.

Конаков визнав, що у перехожих акція особливого інтересу не викликала: "Минуло все без пригод. Уваги особливого не притягнули. Був дощ, тому поодинокі перехожі поспішали і не особливо цікавилися тим, що відбувається".

Хіти тижня. Потап, Винник і Ко: 10 знаменитих чоловіків України, які виглядали б чарівно в тілі жінки (фото)

субота, 8 серпень 2020, 22:30

Якими були б зірки-чоловіки, якби народилися дівчатами. Останнім часом у соцмережах знову став популярним вже не новий тренд - люди масово бавляться з додатком FaceApp, який може змінити обличчя до невпізнання. Зокрема, однією з найбільш популярних фіш...

Жахливе викриття на українському телебаченні: Педофіл працював з конкурсантами "Україна має талант" і "Голос країни"

субота, 8 серпень 2020, 21:37

Педофіл обіцяв дітям допомогти потрапити на телебачення, а потім відвозив до себе додому. Щасливі батьки нічого не підозрювали... У Сумах поліцейські затримали педофіла з Полтавської області. Ним виявився знаменитий фотограф Валентин Василенко, який пр...