Привид страченого народом Муссоліні десь поряд: У Італії натовп ледве не розірвав пропутінського міністра внутрішніх справ

Маттео Сальвіні, лідер правої "Ліги", заявив, що отримав "надзвичайний прийом" в Неаполі.

Протестувальники у Неаполі. Фото: ANSA.

У четвер в Неаполі протестувальники намагалися прорватися через поліцейський кордон, щоб дістатися до мерії, де заступник прем'єр-міністра і міністр внутрішніх справ Маттео Сальвіні взяв участь у засіданні місцевого комітету з громадського порядку. Про це пише ANSA, передають Патріоти України.

Демонстрантів з соціального центру Insurgencia зустріла поліція. Одного молодого чоловіка помітили з кровотечею з голови, яка виникла, ймовірно, після удару поліцейського.

Сальвіні, лідер правої "Ліги", заявив, що отримав "надзвичайний прийом" в Неаполі. "Мені сказали, що це звичайні ідіоти з соціальних центрів", - сказав Сальвіні після зустрічі.

Під час візиту віце-прем'єр заявив, що уряд планує посилити штрафи для наркоторгівців. Як відомо, Сальвіні виступає проти прийому мігрантів в Італії. Він, зокрема, закрив порти для кораблів неурядових організацій, які рятують мігрантів у Середземному морі.


Вивчаємо звички господаря нового року: Як амурський тигр грає в снігу, кумедне відео із найбільшою кішкою світу

середа, 8 грудень 2021, 8:10

Сімейний парк дикої природи Paradise Wildlife Park, що у Великій Британії, опублікував відео з амурським тигром. Тварина влаштувала зимові розваги. Тигр катав кулі, мов для сніговичка, а також їздив по снігу мов на лижах. Вважається одним з найрідкісні...

"Найкращий іноземний фільм": Де зараз дивитися український художній кінофільм "Погані дороги", який претендує на "Оскар"

середа, 8 грудень 2021, 7:50

Фільм "Погані дороги" режисерки Наталки Ворожбит увійшов увійшли до лонг-листа "Оскара" в категорії "Найкращий іноземний фільм". Наразі в лонг-листі 93 картин в цій категорії, а 21 грудня буде оголошено шорт-лист, куди потраплять лише 15 кінокартин, за...