Привиділось: Кобзон у Донецьку заявив про заборону в Україні російської мови і літератури

До Донецька Кобзон нагрянув 22-го листопада.

Кобзон. Фото: ЖЖРосійський співак і депутат Йосип Кобзон знову приїхав до окупованого Донецька розважати бойовиків. Зі сцени "Донбас Опера" артист-скандаліст штовхнув пафосну промову: про те, як його кличуть у "ДНР" гени, про "справжній патріотизм" і "заборону" в Україні російської мови і літератури, повідомляють Патріоти України.

До Донецька Кобзон нагрянув 22-го листопада. Окупованою територією "народний артист ДНР" пересувався під конвоєм - чоловіка супроводжували майже 20 озброєних бойовиків. Сам співак запевняв, що це зовсім не його примха, а бажання приймаючої сторони. А він, мовляв, "звичайна людина, а не якась там цаца", пише "Донбасс.юа".

Заборонений Кобзон знову "запалив" у Донецьку

"Чого я сюди приїжджаю? Мене кличуть сюди гени. Який жах, що я не можу потрапити в Часів Яр, де я народився. Там змінюють вулицю мого імені. У Дніпропетровську, де жив і навчався, знімають меморіальні дошки. Доходить просто до ідіотизму: виривають дерево, яке я посадив! Маразм цілковитий!" - заявив Кобзон зі сцени.

Депатут походжав в оточенні автоматників

Артист без зайвого сорому лаяв українську владу та знову спекулював на "мовному питанні":

"Донбас завжди був російськомовним, так само як і його сусідні регіони - Дніпропетровськ, Харків. І всі ці укази горезвісної української влади - заборонити мову та літературу, ввести санкції проти артистів - вони не змінять психологію тих людей, які проживають на територіях України". Вкотре Кобзон підкреслив, що йому ніхто не указ і він й надалі їздитиме на Донбас, попри заборону СБУ.

Йосип Кобзон каже, що їздить до бойовиків за "покликом генів"

"Мене ніякі протидії не зупинять і не злякають, щоб я не приїжджав на Донбас. Не всім подобаються мої приїзди на батьківщину. Те, що я потрапив під санкції через американські підступи, це мене не хвилює. Головне, що готові мене зустрічати мої земляки. Зустрічі мої з ними націлені на те, щоб нагадати через пісню, через слово, що таке Вітчизна, що таке подвиг", - сказав депутат-багатій.

До слова, на виступ Йосипа Кобзона, який відбувся в рамках такого собі "Міжнародного фестивалю "Зірки світового балету", прийшло близько 600 осіб - це десь третина глядацького залу в "Донбас Опера".

Співак заявив про "заборону російської мови і літератури" в Україні

Але російський співак переконував присутніх, що цьому "міжнародному мистецькому заходу" може позаздрити увесь світ.

"Дорогі земляки, цьому видатному святу в Донецьку, свідками якого ми стали, може позаздрити будь-яка столиця світу. І будь-які артисти могли б позаздрити ось такий публіці, яка сьогодні тут є. Я буду звертатися до всіх: покажіть всьому світу, як живе Донбас, покажіть всьому світу, як тут відпочивають", - наголосив він, заспівавши пісню "Нам не нужно чужой территории".

Нагадаємо, Йосип Кобзон активно навідується до бойовиків на Донбас із пафосними антиукраїнськими закликами. Водночас, ненависть до усього іноземного та європейські санкції не завадили співакові з'їздити на лікування до Італії. Хоча своїх російських колег Кобзон закликає лікуватися виключно в Росії.

Хіти тижня. Мережу розлютила брехня про Крим у російському підручнику з історії (фото)

вівторок, 26 вересень 2017, 12:30

​Причиною став текст з нового підручника з історії Росії, в якому описується анексія Криму. Відповідну фотографію опублікував в Twitter російський блогер Рустем Адагамов, передають Патріоти України. "Ось таке брехня тепер в шкільному підручнику історії...

Хіти тижня. "Из Запорожья в Донецк и обратно. На нашем блокпосту все иначе, чем на сепарском и это бьет "вату" ниже пояса" - Фашик Донецький

вівторок, 26 вересень 2017, 11:00

Задушевно розмовляти з випадковими попутниками при в'їзді-виїзді з окупації - не прийнято. Причина цього проста: ти ніколи не знаєш, хто сидить з тобою поруч. "В связи с работой мне частенько приходится курсировать между оккупированным Донецком и "конт...